Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek milyen tánc tetszett...

Nektek milyen tánc tetszett eddig legjobban szalagavatókon?

Figyelt kérdés

esetleg amit videón vagy akár élőben is láttatok? vagy mit tudtok elképzelni ami tetszene?


videót is linkeljetek ha tudtok:)



2012. febr. 1. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én inkább tánctanárt ajánlanék. Pontosabban egy párt:)

A nevük Krizsa Mária és Horváth Zoltán. Nekünk most novemberben ők tanították be a táncot (a koreográfiát is rájuk bíztuk), és a miénk lett a legsikeresebb:)

Így utólag nem is bántuk, hogy végül teljesen rájuk bíztuk magunkat, és nem mi választottunk valami sablonos koreográfiát.

Bár Mary most decemberben szült, szóval egy ideig még biztos nem vállal munkát, de a szalagavatótokig úgyis van még majd egy év:) a botafogo.hu-n megtalálhatod az elérhetőségüket, vagy legalábbis tudsz érdeklődni:)

2012. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

de a város nem stimmel:)

2012. febr. 1. 21:38
 3/7 A kérdező kommentje:
mit táncoltatok, hogy ilyen jól sikerült?
2012. febr. 1. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:

nagyon jól sikerült:D

3 részből tevődött össze.

Az első egy matróz feelingű tánc volt. Fiú/lány párban vonultunk be a színpadra, pontosabban betámolyogtunk, rikoltoztunk, magyarán eljátszottuk a részeg tengerészt:) Ezután következett a tánc része a Drunken Sailorra.

Aztán jött egy salsás dolog a La vida es un Carnevalra Michael Chacontól, ebben már voltak emelések is. A harmadik rész egy rockys történet volt a Candymanre.

Kb. 5-6 perc volt az egész. Tanárok/ismerősök odáig voltak, tetszett nekik:)


Ti miben gondolkoztatok? Mondjuk van még idő eldönteni:) Korán kezditek:D

három fajta táncból állt. Az első ilyen matrózos volt a drunken sailorra

2012. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen a részleteket;)

egyenlőre csak gyűjtögetünk vidiket, anyagokat hogy kinek mi tetszik:)

2012. febr. 1. 23:12
 6/7 anonim válasza:
Rockyn kívül, a Grees zenéjére bármi jó. A keringő már uncsi, nekem legjobban az ír tánc tetszett, de ott csak vendég voltam, nem tudom ki volt a tanár.
2012. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

keringő uncsi???

Minden szalagavató legszebb része:) Olyan, mint a 19. században a bálozás, amikor a lányt bevezették a társaságba:))

2012. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!