Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha elhívom barátnőmet, hogy...

Ha elhívom barátnőmet, hogy nálam aludjon, akkor milyen "programokat" lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Beszélgetésen kívül :D Társas? DE azt is milyen félét? Várom az ötleteket..
2012. márc. 16. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
kajacsinálás együtt, filmnézés
2012. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaa, azt elfelejtettem írni, hogy lány vagyok, szóval csajos buli lesz ;) Nehogy rosszra gondoljatok 15/L
2012. márc. 16. 14:15
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Bármilyen társasjáték jó, vagy kártyázhattok is, például megtanulnátok römizni, mostanság mi is azt játszunk barátnőmmel. Ha jó idő van, elmehetnétek sétálni, vigyetek kutyát (ha van), nem tudom, milyen környéken laksz, de ha közel a természethez, akkor vegyetek melegítőt és irány az erdő, mező, annál jobb buli nincs. :)


21L

2012. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig én már... :D
2012. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! :DD A kutyasétáltatás jól hangzik... meg a römi is.. meg a filmnézés is .. :DD Köszi
2012. márc. 16. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi bnőmmel mindig valami béna horrorfilmet szoktunk berakni :D közbe dumcsizunk, eszünk, iszunk, nevetgélünk.
2012. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ki engedte meg, hogy egyáltalán elhívd?


Az anyukád.

2012. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!