Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Délutáni elfoglaltság ötletek?

Délutáni elfoglaltság ötletek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltma szemészeten sé azt mondták kevesebbet kell gépeznem és tv-znem... Szóval bőven van szabadiidőm ha azt akarom, hogy en romoljon a szemem.. Ötleteket várok, hogy mivel foglalhatnám el magam. Ezeket szoktam csinálni (ha van kedvem): gitár, zongora, zenehallgatás, olvasás, masni csinálás, rajzolás, vagy kimegyek a barátaimmal... de ugye nem mindig van kedvem ugyanaerzeket csinálni. ezek mellett járok: hip-hopra, gitárra, futni, (nyáron teniszre).
2012. márc. 23. 16:08
 1/3 anonim válasza:

én mostanában csomózott karkötőket csinálok amit megtalálsz itt: http://www.youtube.com/watch?v=h8CpAtKoqRw

ezen kívűl szoktam körmöcskézni és gyöngyöt szőni vagy festeni jó munkát!(ha kérsz ezekről videót akk szólj h meylikről és belinkelem)

2012. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A városban sétálgatás, (egy "dilis" baráttal) és eléggé elszáll az idő, mert mindenen lehet nevetni! :) )


esetleg, fotózz (DE NE MAGADAT!), vagy olvass olyan dolgot, amit majd később a hasznodra tudsz fordítani. (pszichológia, szakács (koktél, muffin sütő, stb) könyv, vagy ruha készítő olvasmányok! (ez utóbbi elég érdekes, mert magadnak varrt ruha a legszuperebb! :P)

2012. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a rajzolást/festést hamar megunom... de néha szoktam.. olyankor mindent beleadok. :D 'körmöcskézni' nem nagyon szoktam... egy rtészt mert úgy is elrontom másrészt mert semmi kedvem szenvedni vele.. pszichológiával alapból foglalkozok (tehát olvasok is róla) mivel pszichológus szeretnék lenni hogy segítsek másokon. ruha készítő könyveket nem szoktam olvasni hanem videóból nézem de ha mondasz könyv címet szívesen utánajárok..
2012. márc. 27. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!