Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha 2 dcl vodkától be szoktam...

Ha 2 dcl vodkától be szoktam állni, és most akarunk fekete abszintot inni (38%), akkor abból mennyi kell, hogy ugyan úgy beálljak, mint a 2 dcl vodkától? Mert hallottam, hogy az sokkal erősebb! Hm?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A fekete abszint nem 38%-os. Az alap zöld abszint szokott 70-80 lenni, a fekete 80-90 fölött, de azt már csak higítva lehet inni. Viszont ha tényleg van valami 38%-os hamisítványotok, akkor ugyanannyitól mint a vodkától, hisz az 37.5% általában.
2012. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:

Ha 2 deci vodkától szoktál beállni, akkor 1 deci „fekete abszint” bőven jó lesz, mertho' az egyetlen itthon elterjedt fekete márka 80%-os.


[link]


Ettől persze még hamisítvány, illetve legszívesebben annak se nevezném, mert igazából semmi más, mint egy bűnerős ánizsaromás likőr, jól túlárazva.

2012. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!