Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki az, hogy 29...

Szerintetek ciki az, hogy 29 évesen még soha nem voltam nyaralni?

Figyelt kérdés

Külföldön még életemben nem voltam. Úgy szégyenlem magam emiatt...de soha nem futotta nyaralásokra.

Mostanában meg mindig elmegy a pénzem másra. Úgy voltam vele, hogy idén ha 2-3 napra is de elmegyek külföldre, erre lehet az kis pénz most elmegy a fogaimra. :(((



2012. máj. 2. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyira nem ciki, végül is a barátaid úgyis megértik, hogy az anyagiakkal nem állsz olyan fényesen.

Egyébként meg vannak olyanok is, akik már az 50-et is betöltötték, és még mindig nem voltak külföldön.

Ajánlom neked /majd ha összeszeded magad anyagilag/ akkor menj el Montenergróba /nyelvükön Crna Gora/

Ám igen ott valamennyire kell tudnod szerbül(mert ott az a nyelv)

Nem kerül sokba, mégis a tengerpart elég jó.

Remélem segítettem!!! :-D

2012. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Horvátország is jó még ha el szeretnél menni valahova. :)
2012. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod, a kulfold...a kirándulások,olyan,mint a drog.Ha egyszer eljutsz, mindig menni akarsz.Menj kozelebbre,ahová van pénzed...pl.Szlovákia..nincs messze.Az is kulfold.De atengert látni kell,szerintem vannak olcso kirándulások is,sporolsz egy kicsit...megoldhato.
2012. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hangszoros válasza:
Na de mi a poén a külfödbe? Dolgoztam 3 évet Németbe, Barátnőm elcsalt Velencébe, meg Csikszeredába. Ez utobbi jobban tetszett. Egyiket se bántam meg, de nem vágyok sehová.
2012. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!