Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kérhetek...

Fütyicukor kérdése:

Szerintetek mennyit kérhetek egy lakásért 1 éjszakára áramfogyasztással? Egy kis buli lenne. Mennyiért adhatom ki a lakás üres.

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 15:23
 1/2 anonim válasza:

Hát az szerintem attól is függ milyen társaság szeretné kibérelni, mennyire ismered a bélő(ke)t.

Egy buli esetén azt kalkuláld be, hogy utána általában lehet takarítani rendesen, és jó esetben nem sérül semmi berendezési tárgy, de egy házibulinál ez szinte kizárt, még abban az esetben is ha teljesen üres a lakás.

Voltam már sok házibuliban, de olyanban még nem ahol semmi nem tört volna.

Én nem vagyok benne biztos, hogy megéri kiadni a lakást bulizni még akkor sem ha üres, túl sokat nem tudsz kérni érte, viszont problémád az lehet vele, belőle bőven.

Én egyszer szilveszterkor követtem el azt a hibát, hogy otthon tartottam házibulit, megfogadtam soha többé.

És a szomszédokat se felejtsd el értesíteni, mert ha valamelyik feljelent csendháborítás miatt az nagyon kellemetlen lehet, ha a kiérkező közeg a buli felénél véget vet a mókának.

Az áram fogyasztás az nem lenne számottevő, max néhány kilowatt.

2012. máj. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem véletlen Budapesten van a lakás? Én szívesen kivenném 9000-10000-ért 1 éjre, többért sajna nem, mert kevesen vagyunk és az úgy mindenkinek már sokba kerülne. 7-en lennénk és nem szokásunk semmit szétverni...de jó lenne ha a hangos zene nem lenne baj. Írj privátba, ha érdekelne.
2013. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!