Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem vihetem be a moziba...

Miért nem vihetem be a moziba saját üdítőt? Szabályos ez?

Figyelt kérdés

Általában nem engedik hogy bemenjek olyan üdítővel amit nem a mozi büféjében vettem. Tudom, nyilván azért hogy ott vásároljak, de ha egyszer megvásároltam a jegyet...

Baromi drága a mozis büfé, és nem értem milyen jogon kényszerítenek rá hogy ott vásároljak, sőt még el is veszik azt amit máshol vettem. A belépőjegy sem valami olcsó, és azt gondolom, azt viszek be amit akarok. Persze meg szoktam oldani kabát alatt, táskában, de nem akarok többé emiatt izgulni. És nem is arról van szó hogy általánosságban nem vihetek be italt. Nem reptér a mozi.

Valóban meghatározhatják hogy milyen márkájú üdítőt vihetek be? Van erre valami hivatalos szabály?



2012. máj. 31. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de ez pont olyan, mintha elmennél egy buliba, és drágának tartod a piát, úgyhogy inkább a wc-ben iszol a csapból :D de am tényleg vicc, hogy egyes helyeken egy 2decis kóla 350Ft, vagy sok helyen még több is lehet...annyiból már simán vennék ugyan olyan kólát 2litereset+ maradna pénzem..
2012. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ezért viszek egy válltáskában be magammal mindig nassolni valót (chips, csoki...stb) meg üdítőt is.


Egyébként tök logikus, hogy ha úgy mész be, hogy a kezedben egy olyan termék van amit nem a büfében vettél akkor nem viheted be. Igaz nagyon kellemetlen. De hát a táska... :D

2012. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát azért nem pont ugyanaz, mert egy (normális) szórakozóhely a pia bevételéből tartja el magát, a moziban viszont megveszed a drága jegyet, akár iszol, akár nem.
2012. máj. 31. 20:46
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy hol jön pia a csapból?:D mert a víztől tuti nem rúgok be:)
2012. máj. 31. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Kitudja..hallottál már a placebo hatásról? ha azt hiszed hogy pálinka folyik a csapból, még a végén berúgsz tőle :D
2012. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben biztos balhét csapnék, hogy itt a jegyem, azonnal engedjenek be, az hogy milyen tárgyak vannak nálam, ahhoz semmi közük! Aki nem akar balhét az simán beteheti a táskájába valóban, de őszintén szólva, annak van feelingje ha ott veszel colát meg pop cornt és nem a Tescóból viszed át XD
2012. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!