Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Mit gondoltok erről a helyzetről? A kérdést a következő mondatokban jobban kifejtem.

Figyelt kérdés

Kérlek olvasd el!


13 éves fiú vagyok, van egy 13 éves haverom, vele megyek mindig ki a strandra. Már 2 éve folyamatosan megyünk ki a strandra, szinte minden nap ki szoktunk menni, vagy 2 naponta. Az idén 2 szer voltunk kint, de nem is nagyon van kedvünk már. Mikor kimentünk idén először, már a csajokat nézegettük szinte végig, ... Ezután 3 napig nem mentünk ki a strandra, és mikor 2.szorra kimentünk mondja nekem, hogy már nem olyan jó, mert régen mindig halálra röhögtük magunkat, mindenen röhögtünk egész végig, elvoltunk. Most meg már nem lehet semmit csinálni, mert minden ciki... Csajt felszedni nem akarunk (legalábbis én nem), csak nézegetjük őket. Mondjuk szerintem más osztálytársammal én még ellehetnék strandon, csak a többiek meg nem mennek. Nem tudom mit csinálhatnak egész nyáron, de a strandon nem látni egyiket sem. Akivel megyek strandra kinéz vagy 20 nak, tehát neki meg most kéne csajoznia... Tehát az a gond, hogy régen még nem érdekeltek a csajok, elszórakoztunk, elröhögtünk mindenen... De most már ciki így... Na mindegy, valaki lécci írjon valamit... Köszi



2012. jún. 21. 23:19
 1/4 anonim válasza:
10%
Sodorj egy fűves cigit és szívjátok el. Utána úgy fogtok röhögni ahogy eddig soha . Ráadásul a hatása jobban lefog kötni mint a lányok .
2012. jún. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elfelejtettem leírni hogy beszívva ne nagyon úszkáljatok .
2012. jún. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz, nem cigizek. Egyéb válasz? Valaki?
2012. jún. 22. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:
most miért lenne ciki ha pl röplabdáznátok a vízbe? most őszintén.. áh.. imádom a 12-13 éveseket.. az a korszak amikor minden ciki.. ciki mesét nézni meg ilyenek.. mert, hogy ti már "nagyok vagytok". röplabdázni meg szórakozni nem ciki.. ne akarjatok már annyira nagyok lenni, hogy csajozzatok, igyatok, cigizzetek. Na az a gáz 13 évesen! annyi mindent lehet csinálni a strandon.. csúszdázni, (ha van ott ), focizni meg egyszerűen úszni. Istenem.... 16/L
2012. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!