Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, fizikailag mennyire...

Lányok, fizikailag mennyire vagytok erősek? Meséljetek valami történetet egy olyan helyzetről amikor megleptetek másokat/saját magatokat az erőtökkel

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 21:25
 1/7 anonim válasza:

Egyszer vittem haza vmit az IKEA-ból, szerintem nem volt nehéz, lakótársam nem bírta el, de azt megszoktam, hogy ő jóval gyengébb. Az utcán két srác bámult és az egyik megjegyezte, hogy "az igen..azt még én se bírtam el" vmi ilyesmi volt..nem igazán értettem, nem volt azért vészes.

Másik eset, két táskával utaztam 140 km-t, átszállással és Pesten is is jó sok átszállással, 6 és 7 kg-s táska volt. Egyedül hoztam Pestre, az albiba a barátom segített, ő vitte a könnyebbet és majdnem megszakadt.. -.- :)


A reumatológusom szerint egy csepp háj és egy csepp izom sincs rajtam egyébként :D fura..:)

2012. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

szia.egyszer besöröztem a barátokkal és fikáztam őket,milyen nyápicak és gyengék és ittaságomnak köszönhetően oltottam őket,hogy csak 70-40 kilókat nyomnak fekve és fogadtunk,hogy én simán kinyomok 60-at (ennyi vagyok én is).

Másnap mentünk 50 ezerbe fogadtunk és kinyomtam!!!!! :D:D:D

Mindennap futok pontosan 2 kilómétert és csinálok 20 fekvőt.Ennyi.21l

2012. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A pénz néha jó motiváló erő tud lenni:P Amúgy gratulálok, erős lehetsz nagyon:)
2012. jún. 9. 00:21
 4/7 anonim válasza:

Nem volt 50k-m,ha vesztettem volna hónapokig kellett volna éheznem,hogy összegyűjtsem... :(

De nagyon meglepődtem én is,sokat sportoltam,de 60kilós vagyok,ami nem kevés sajnos :)

Annyira jó volt az eset,hogy tudjam ha egyszer sok erőre lesz szükségem,ne kételkedjek magamban:D

2012. jún. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát, még régebben, kb 4éve a drága anyukám, aki legalább 20kg-al nehezebb nálam, felugrott a hátamra, és cipeltem vagy 5méteren keresztül. a másik eset, az most nemrég történt, hogy a 82kg-os haveromat vittem a hátamon, mert a fiúk fogadtak hogy úgyse bírom el ..-.-' és akkor bebizonyítottam nekik hogy mégis:DD de volt még ezeken kívül, 20kg-os cementes zsák pakolás stb..:D 15/L 49kg /49...xDD/
2012. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ja és kihagytam, hogy felülésből, sulibajnok voltam.xdd 125el elvertem a legerősebb fiút az osztályba:P ja és 3perc alatt kellett megcsinálni /előző komizó/
2012. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
60kilósan tesi órán 30 guggolást végeztem a 90kilós gyerekkel a hátamon
2012. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!