Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed a kialakult...

Mi a véleményed a kialakult vv helyzetről?

Figyelt kérdés

Hogy Olivér kiesett, és a másik csapatnak kinyílt a szája?

Igazság szerint nem vagyok oda az ilyen műsorért de most már kíváncsi vagyok ki nyerhet.

Szerinted ki lesz a végső nyerő?


2011. febr. 17. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem: szánalmas, undorító. Persze ezt azokra értem, akiknek érdekes módon kinyílt a szája, ahogy az Olivér lelépett. Szerintem a nézők is észrevették a Béci beképzelt viselkedését, és már nem annyira szimpatikus nekik sem. Ezt onnan vettem észre, hogy egy csomó kritizáló sms-t kapott, és a nézők azt is megszavazták, hogy ő masszírozzon végig mindenkit.

A nyertes jelen állás szerint:) talán az Alekosz. Mondjuk még korai erről beszélni, mert úgyis változni fog a felállás hétről hétre.

Mondjuk, ezek után, ha Alek kihívná a Bécit, szerintem megnyerné az Alekosz. Alig várom, hogy az kiessen.

2011. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen, ez az a helyzet lehet mikor eltűnik a macska és cincognak az egerek.
2011. febr. 17. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem az, hogy nekem Oli nem volt a kedvencem, de amíg bent volt legalább volt humor, most meg csak ölik egymást, szerintem undorító Béci meg a csapata is Laci egy idióta, Jerzy meg Gombi szerencsétlen most be akar vágódni Bécinél.

Remélem nem a Béci féle csapatból kerül ki a győztes, max Gombi, mert ő azért rendes. De én inkább Alekosznak drukkolok, ő nem kelt feszültséget, az egyetlen humoros ember a villában, nem szitkozódik állandóan.

De a végéig még sok minden változhat lehet Alek közben veszít a népszerűségéből és egy másik jelenleg szürkébbnek tűnő ember pedig erősödik.

2011. febr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Full ratyi az egész műsor!
2011. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!