Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lett ez a...

Szerintetek milyen lett ez a rajzom? (nekem nem tetszik annyira negatív válaszokat is fogadok. Xd)

Figyelt kérdés
Szerintetek ezen mit kéne javítanom?színezni nem nagyon szeretek és így csak 1 kis részt szerettem volna kiemelni színessel. [link]

2012. júl. 1. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de az öt éves lányom rajzol így. Mennyi idős vagy? Mit akarsz ezzel elérni?
2012. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Jó,de egy ilyet egy 10 éves is tud csinálni...
2012. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Háááátttt... nem nevezném művészi rajznak.. Ez egy olyan rajz amit többnyire aki egy kis tehetséggel is megvan áldva az unalmas fizika órán rajzolgat a füzetbe..
2012. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem egy nagy szám csak, ez az amit szeretk rajzolni..mesefigurákat nem túl komolyat csak igazából nem volt semmi más ötletem...itt van még pár jobban sikerült rajzom rajzóráról.(szerintetek melyiket kéne többször rajzolnom.?O.o)

1. [link]

2. [link]

2012. júl. 1. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,tényleg nem akarlak megbántani...de neked nincs tehetséged..Egyik rajz sem olyan ami különleges lenne.Ahogy te rajzolsz,így szinte mindenki tud, akár egy 10 éves is..
2012. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát nem baj..xd

nem azért de ost olyan rajzolós kedvem van és hát össze-vissza rajzolgatok...-.-

Régebben sokkal jobban rajzoltam(többet fejlkődtem) mint mostanában,mivel ugye versenyző vagyok egy sportegyesületben nincs időm fejlesztgetni a rajzügyességem..sebaj..csak tudni akartam h az ismerőseimen kívűl tetszik-e valakinek még a rajzom..^^

12/L

2012. júl. 1. 17:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi de valami másba kéne megtalálnod a tehetséged ügyes vagy te csak szóval olyan kockákat a 40 éves anyukám is tudd rajzolni :)
2012. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg jó a korodhoz képest. a térlátásod is elég jó, nekem tetszik :D
2012. júl. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én egy rajzos gyerek vagyok és szeretem is, pedig kis koromban egyértelműen bal(logika, matek stb) agyféltekésnek állítottak be, de aztán a nővérem segített egy rajzban és megtáltosodtam. Sokat rajzoltam, másoltam, !figyeltem a teret!, árnyékokat, és most lehagytam a nővéremet is:)

Ha csak simán meglátnám a képet azt írnám, h add fel, de ha tényleg szereted a rajzot, akk ne add fel és nézz rajzos videókat(pl hogyan kell ezt meg azt rajzolni) és ha csak minimálisan is, de fejlődni fogsz. Viszont, ha csak "fellángolás" ez a rajz téma, akk én a helyedben hanyagolnám, bocsi:/

2012. aug. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!