Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert valtozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert valtozik meg negativ iranyba a fiu viselkedese, miutan elmondtam neki, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Elore szolok, nem arra vagyok kivancsi, hogy itt ecsetelje nekem mindenki, hogy mostmar tudom, hogy nem szahad elmondani egy fiunak.......

Szoval elmondtam neki, hogy tetszik, de nem is mondott erre semmit; elotte mindig kedves volt velem, sokat beszeltunk MSNen; most ott tartunk, hogy bunko velem, megalaz ugy, hogy a jelenletembe odakoszon a legjobb baratnomnek, akit nem is ismer szinte, engem meg sz@rba nez.


2011. ápr. 23. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán azért mert a fiú szégyenlős,vagy pedig cikinek tartja,hány évesek vagytok?
2011. ápr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A srac 19 eves, en pedig 18. Amugy meg soha nem volt neki baratnoje.
2011. ápr. 23. 08:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor azért mert félős,de az is lehet hogy csak barátilag jöttél be neki,és ha neked ez rossz hogy a barátod se mostmár akkor mond meg neki hogy legyetek ujra ugy barátok mint régen és felejtsétek el.
2011. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem te is tetszel neki, csak megijedhetett. Én is tapasztaltam már hasonlót. Ilyenkor a pasik "megőrülnek".. de hát mit lehet tenni, hiszen pasik :P
2011. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én is az vagyok de nem igy reagálok hanem mondom hogy akkor tali 8 kor jó neked?elviszem moziba meg ilyenek :D
2011. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Regen kozeledett felem a srac; voltunk kirandulni, es mikor este lett, akkor odajott hozzam, megolelt, puszilgatott; nem is egy alkalommal... Amugy meg nem az a bulizos tipus; szereti a lanyokat, noha meg soha senkije nem volt. O inkabb orakig szamitogepezik, meg sportol, de nem bulizik; csak ha meghivjak szuletesnapra.
2011. ápr. 23. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg menj át hozzá egyszer mikor nincs otthon senki és hajrá használd ki,kérdez meg bemehetsz e és mikor adott az alkalom csókold meg,biztos nem fog elutasítani
2011. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt se tudom, hol lakik + ugy tudom, hogy nem hazba, hanem tombhazba el, es oda nem lehet csak ugy felmennni. Szoval ez nem tul jo otlet!
2011. ápr. 23. 09:50
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor beszéljetek meg egy találkozót valahogy hogy hogyan azt te old meg
2011. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!