Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szomorú vagyok mert nem...

Szomorú vagyok mert nem tartottam meg a régi Donáld Kacsa kép regényeket, fog az valamennyit érni később?

Figyelt kérdés
ja és, A három kis kacsának a szülei hol vannak?????

2012. júl. 2. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát kérdezni tudni kell :).

Akár el akarod adni őket, akár nem, a norvég képregények itt Magyarországon nem érnek semmit sem...és itt akkor még arról nem is szóltunk, hogy adott esetben megjelentek-e magyar nyelven a kérdéses kiadványok...mert akkor meg végképp 0 az értékük.

2012. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én például megvenném akár norvégul, akár koreaiul, ha lenne rá lehetőségem, mert én nagy fan vagyok. (első válaszoló)
2012. júl. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Anowind válasza:
Ha valaki nagy Donald Kacsa képregény rajongó akkor az én vagyok. '99-től 2005-ig majdnem az összes szám megvan (3 képregény híján) nagy gyűjtő voltam! Ezen kívül régebbi magazinok, zsebkönyvek, képregény füzetek, Miki egér magazinom is van. Próbálnék még beszerezni de nem nagyon tudom kinek van eladó :) Sok D. Kacsa képregényem elhasználódott mert elnézést a kifejezésért sz*rásig olvastam :D
2012. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
11/13 nem feltétlenül magyarba akartam, csak kíváncsi voltam..:)
2012. aug. 6. 13:09
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia

Ha még mindig érdekel a téma, itt van egy oldal, ami kizárólag Disney képregényekkel foglalkozik, szerte a világból. [link]

Amolyan adatbázis, lehet benne ország, lapszám, kiadás éve stb. alapján keresni.


Egyébként országonként elég nagy eltérések vannak, vannak olyan képregénytörténetek, amelyek kizárólag külföldi piacra készültek, az USA-ban nem jelentek meg soha.

2012. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!