Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőmmel...

Mit tegyek ha a barátnőmmel csak egy dologról lehet beszélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Titeket idegesít ha a legjobb barátnőtök mindig a pasijáról beszél?

Nekem is van pasim én is mindig rá gondolok de én nem beszélek neki róla mert őt úgy sem érdekli. Már mondtam neki hogyha együtt vagyunk ő se mindig a pasijáról beszéljen mert engem untat. Most jó beszéljen róla de ne mindig. Mindig a pasija a téma, másról már régen nem beszéltem vele!! Mit tegyek? Titeket idegesítene?


2012. júl. 9. 12:09
 1/4 anonim válasza:
Mond meg nyíltan neki hogy most már elég legyen mert idegesít lehet hogy meg fog sértődni de 2 nap és vissza talál hozzád. Én is ilyen voltam fiatal koromban be nem állt a szám de mert én nem tudtam elmondani kinek az ilyen dolgaimat ő meg meg hallgatta de mikor már 20 dik szorra jukadtunk ki ugyanarra a témára akkor szolt hogy vagy befejezem a mesélést a pasimról vagy itt hagy és másik munkatársat választ magának, én meg dolgozhatok egyedül vagy azzal akivel akarok.
2012. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Adelin válasza:
elöfordul...:) az én barátnömi is ilyen mai napig. sajnos....de hiába szólok neki ma abbahagyja akkor holnap kezdi előröl!:)
2012. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Súgd neki, hogy régi nagy titkot mondasz,és búgd a fülébe: "leszbikus vagyok". Nem hallod többé, igaz őt sem látod.
2012. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike. :)
2012. júl. 9. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!