Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nem állunk most jól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem állunk most jól a barátnőmmel, de beszélni se akar velem. Sokat veszekszünk mostanában minden félén. Nekem Ő az igazi, és csak Ő kell. Mit tegyek, hogy kiengeszteljem, és jó belátásra bírjam és hogy minden ok legyen megint köztünk?

Figyelt kérdés
Én nagyon Szeretem, mindennél jobban, nem csaltam meg, nem hazudtam neki, és nem is akarok mást, csak őt. Tegnap még minden ok volt, délután kezdtek rosszra fordulni a dolgok. De sütöt süteményt is nekem meg minden... Mondtuk egymásnak h szeretlek, de ma már azt mondja h ő nem szeret... Mit tegyek? :'( Beszélgetni amugy se nagyon szeret. Elvagyok keseredve nagyon, de nagyon szeretem :'( 20/F
2011. aug. 6. 18:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mióta ismeritek egymást? Mióta vagytok együtt? Ő hány éves?

Min veszekedtetek?

Mi az, hogy már nem szeret téged??

Eddig hogy töltöttétek az időt?

2011. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
10 hónapja vagyunk együtt, 22 éves, és többnyire nála vagyok, hozzánk nem nagyon tudunk jönni, itt lenni. Azt mondja, h nem szeret. Többnyire nála vagyunk mindig, nem megyünk semerre, nekem nincs nagyon pénzem, ő keres, én még nem, de ez nem gond, mert ő fizetne, csak én nem engedem, nem akarom lehuzni. Veszekedés mindenfélén van. Ki mikor nem figyel a másikra, nem szólunk egymáshoz, és általában az van, h nem szól hozzám stb, én meg nagyon idegs leszek, és ilyenkor kiabálok, csapkolózok :$
2011. aug. 6. 19:08
 3/22 anonim ***** válasza:

Miért nem szól hozzád?

Eddig miből derült ki, hogy valaha szeretett volna téged?

2011. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom, most nagyon ilyen lett... Azt mondja Nem szeret, nem beszéltünkma, nála voltam ma is, és mondta h jöjjek el, tegnap is az volt, amit most leirtam h ideges lettem stb... mondta már akkor h menjek haza, de nem jöttem.

Szeretett nagyon, mindent megad, nekem, imád, kifejezi, simogatott órákig... áh, szóval minden ok. csak veszekedtünk is.

2011. aug. 6. 19:13
 5/22 anonim ***** válasza:
Bocs nem értem. Áthívott, te ebszéltél neki, levegőnek vett, ezért te ideges lettél és el kezdtél ordítozni??
2011. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, kb így. És volt ilyen máskor is. De én se figyeltem nagyon rá, untam h nem szóltunk egymáshoz, és h én tegyek ellene valamit. De ez lett belőle, de már megbántam, iszonyatosan :'(
2011. aug. 6. 19:25
 7/22 anonim ***** válasza:

És amikor átmentél, mit csináltál?

Nem mondta, hogy minek hívott?

Kb mennyi ideig voltál ott??

Semmit nem mondott erre, hogy miért nem beszél, mit akar?

Veszekedés után sem?

2011. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Figyi. Ő egyik városból vagyok, ő másikből. És voltunk a centerbe csabán. Nézgelődtünk, ettünk, és 1x csak ilyen "nem szólok hozzád, te se, én se hangulat lett". aztán átmentünk hozzájuk, busszal, és ott folytatódott. ideges lettem, kiakadtam, veszekedtünk kicsit, nem akart velem beszélni, mondta h menjek haza, nem mentem, eröltettem a dolgot h ott voltam nála, mondom megbékél. ma meg egész nap tvztünk, nem szóltunk egymáshoz, bőgtem mint egy kutya... aztán hazajöttem. és most itthon vagyok.
2011. aug. 6. 19:29
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tetszik neki, hogy csóró vagy!
2011. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ember... Azért vesztünk össze ilyen téren, mert én soha nem hagytam h rám költsön. Nem a pénzem kell neki, mivel nincs is, és nem is ezért szeretett meg. Mindig költeni akar rám, nem h még legyen pénzem. Félek h elbasztam ezze a kirohanásaimmal az egészet, de ha elhagy, és soha többé nem akar látni sem, én biztos megölöm magam. nem tudok élni nélküle, nagyon szeretem :'(
2011. aug. 6. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!