Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen egy igényes, szép...

Milyen egy igényes, szép blog? Hol érdemes blogolni, melyik a legjobb ilyen oldal?

Figyelt kérdés
Linkelnétek példát/ellenpéldát illetve oldalneveket.Nekem jelenleg van egy blogom blogspoton, volt már máshol is de eddig ez a legjobb, kíváncsi vagyok más mit gondol erről.
2012. aug. 6. 18:19
 1/5 magdianyusvagyok válasza:
Én tumblr-t használok mert szerintem ez a legjobb képmegosztó oldal, blogolni meg nem szoktam c:
2012. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igényes blog:

- kellemes kinézet (nincs telerakva ilyen csillivilli effektezett képekkel)

- átlátható

- érdekes, nem tucattémákról szól (elég kiábrándító az ezredik filmismertetős blogra rátalálni, aminek a 90%-a a port.hu kimásolása)

- igényes fogalmazás (pics@nyelvtől, túl sok szmájlitól és helyesírási hibáktól mentes)

- normális időközönként frissül (nem 20 bejegyzés naponta, és nem is félévente 2 sor, hanem a kettő között arany középút)

- normális olvasótábor (tehát az olvasók idegesítő, olvashatatlan, provokatív, nem témába vágó hozzászólásainak kitörlése)

2012. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha magyar oldalakat nézzük, akkor a blog.hu se rossz. Külföldiek közt wordpress, tumblr. Persze igaz, hogy nem árt a jól megszerkesztett kinézet, de ha a tartalom elég jó, akkor úgyis lesz, aki olvassa, még ha egyszerű is a kinézete. Ez is nagyon egyszerű, de nem igénytelen: [link]
2012. aug. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a blogspot.com.

Pl. ez az én blogom: www.lexen-jzti.blogpot.com

2012. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

talán így működik majd.

2012. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!