Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pestre szeretnék menni barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pestre szeretnék menni barátommal egy igényes és nagy szórakozóhelyre randizni és bulizni. Hova érdemes menni? (18/l)

Figyelt kérdés

barátommal szeretnék felmenni bulizni egy randi keretében..de én szervezem az egészet,és nagyon izgulok h jó legyen:S:D

még soha nem voltam pesten bulizni és nem is vagyok pesti.18 vagyok,barátom 19..

és ugyan hallottam egy pár helyről de nem nagyon tudtam utánna keresni..a riora emlékeztem,de ahogy olvasom az csak nyári..

vmi olyan helyre mennénk,ahol disco/elektronikus zene van,igényes és modern (high tech) berendezés, szelektált társaság (ez nem egy sznob elitizmus,hanem igényesség,h ne bunkók legyenek:D, szal értelmes fitatlok ált.)..


ezek alapján hova érdemes menni?:]


2010. nov. 24. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Rocktogon.
2010. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
club play,up the club,studio,white angel...sok a lehetőség,én a play-t ajánlom igényes a hely sok a fiatal és 2 terme is van...disco illetve rnb közül lehet választani..:)
2010. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és white angel vagy pedig a play inkább?:]

amúgy köszi az eddigi válaszokat:):)

2010. nov. 24. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
hajógyári sziget. ott több hely is van, van miből válogatni.
2010. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Play!!! A legjobb hely a világon!!
2010. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!