Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babymarkt babaexpo - érdemes...

Babymarkt babaexpo - érdemes elmenni, ha használt, de igényes holmikat keresek?

Figyelt kérdés
Elsősorban ruhákra lenne szükség, mivel második (más nemű) baba lesz. Nincs közel, így nem tudom, érdemes-e elmennem, vagy vaterázzak inkább?
2012. ápr. 20. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Érdemes kimenni,mert nagyon szuper ruhák,felszerelések vannak és még alkudni is tudsz!Ne hagyd ki!!!!!!

Én is ott leszek,de én most árulni megyek ki a 4 gyerkőcöm ruháit,játékait.

2012. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ami miatt nem megyek, 1200ft a belépő, ha a férjem is jön hogy figyeljen a gyerekre míg vásárolok, már 2400 Ft, + ha a gyerek ugráló várazni akar, az még 1000+ az útiköltség, 5000ft, és még nem vettem semmit!

Inkább Szentendrei, Békásmegyeri, vagy Kondor Béla sétányi börze. Olcsóbb is, és rengeteg szép ruha van, sok árús!

2012. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is a belépő miatt nem megyek. Anyukámmal mennék el az már 2400 Ft, erre Ő azt mondta azt inkább elkölti a babára nem a belépőre.

Amúgy én a legtöbbet a vateráról szerzem be.

2012. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Napok óta hallgatom a rádiót és 2 db-os belépőjegyeket lehet nyerni a Babymarkt-ra.Szinte minden órába hallom.

Juventuson.

2012. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sókristály ***** válasza:

Sziasztok!

Sok-sok éve járok, mindig elmegyek a tavaszira és az őszire is.

Volt egy időszak, amikor nagyon elszaladt a ló az árus kismamákkal, de az utóbbi években újra szuper lett. szerintem azért, mert a Vatera egyre nagyobb konkurenciát jelent.

Tavaly rengeteg 300 Ft-os árus volt kinn. Ők javarészt Next cuccokat árulnak, ami lássuk be, 300-ért nem rossz buli. Én gyakorlatilag a srácaim ruhájának 90%-át ott szerzem be, és mindig mindenből találok megfelelőt.

Feljárok a Vaterára is, de ott egyrészt postaköltség is van, másrészt nem biztos, hogy azt kapod, amire számítottál.

2012. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A belépőjegyről mintha azt hallottam volna, hogy le lehet vásárolni - nem igaz?
2012. ápr. 20. 11:03
 7/10 Sókristály ***** válasza:

Lehet, hogy ez valami újítás, eddig nem lehetett. Szoktak ajándéksorsolást csinálni a belépőjegyekkel, de ennyi.

Amúgy sok új cucc is van, kimegy sok kereskedő, sőt gyártó is, és a szokott áraiknál kevesebbért adják a dolgaikat. Pelenkából, popsitörlőből például brutálisan be lehet vásárolni, de árakat ne kérdezzetek, fejből már nem tudom.

2012. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes kimenni, mert amit itt a belépőre fizetsz, az a vaterán elmegy postaköltségre és akkor még várhatod a postást is...

Én a ruháink 80%át ott szerzem be, iszonyú jó dolgokat lehet találni (játékot is). Persze gyerek nélkül érdemes menni, én a nagyival megyek. Kölkök meg Apáznak, úgyis keveset vannak együtt!

2012. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok a Nők lapja melyik heti számában van a 300 ft-os belépő jegy kupon? A Kismama újságban is van. Így azért 2 főnek mínusz 600 ft.
2012. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezt írták a honlapon:

"Belépőjegy: 1200.- Ft, a helyszínen 8 órától a III. Fórum épületében.

A belépőjegy levásárolható a BabyMarkt standján min. 5.000.-Ft-os vásárlás esetén!"


Kérdés, h milyen, mik vannak azon a standon, de ez is valami.

2012. ápr. 20. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!