Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Én is lány vagyok! Mit csinálj...

Én is lány vagyok! Mit csináljak, ha a nyáron megváltozott az egyik legjobb barátnőm, le akar rázni, de én továbbra is tartani akarom vele a régi baráti viszonyunkat?!

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel tavaly év közben nagyon jóba lettünk, és így is váltunk el tanév végén, lehet hogy egy kicsit kihasznál, aztán amikor már nem kellek neki, faképnél hagy, de nagyon, kimondhatatlanul jókat nevettünk együtt és szeretjük-szerettük- is egymást.

2012. aug. 28. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress inkább másik "barátnőt". A barátok nem használják ki egymást!!!Soha nem lesz a barátod és csak a rosszra fog csábítani.Én már jártam így ne kövesd ezt a hibát te is.
2012. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy idő után engem is elhanyagolt a legjobb barátnőm, majd végül faképnél is hagyott. Nagyon sokáig szenvedtem miatta, most már csak "sima" barátnőim vannak, akiknek nem mondhatom el a titkaimat, de legalább nem vernek át/használnak ki. Szerintem Te is keress inkább más barátokat, elhiszem, hogy nem könnyű Őt elfelejteni, de muszáj megpróbálnod, a saját érdekedben. Egyébként hány éves vagy?

Sok sikert!

14/L

2012. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!