Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Paulo Coelhonak melyik a...

Paulo Coelhonak melyik a legeslegjobb könyve? Nekem eddig a Tizenegy perc, és a Veronika meg akar halni tetszett a legjobban. Szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a fényharvosának kézikönyve és az alkimista tetszett.
2012. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leírnátok azt is, hogy miért pont azok tetszenek? Mi volt számotokra az, ami miatt jobbnak találjátok a többinél?
2012. aug. 3. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez a két könyv volt eddig a legjobb :) Azért tetszettek mert a cselekmény aktív volt és életszagú.Különösen a Veronika meg akar halni tetszett.Még miket olvastál tőle kedves kérdező?
2012. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még nem olvastam olyan sokat:

Az Alkimista

A Zahir

Alef

Mint az áradó folyó

Meg ugye a már említett kettőt. Most épp a Bridára gyűjtök, de még soká tudom megvenni :( Sajnos elég ritkán tudom egy-egy könyvét megvenni, ezért is érdekel, hogy melyiket érdemes elolvasni, ami tényleg kiemelkedő :)

2012. aug. 4. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Fúú még eszembe jutott egy :D A győztes egyedül van.Izgalmas thriller és filozófia ötvözete.Vedd ki könyvtárból én elég kis helyen lakom,mégis megvan nekik az összes Coleho mű.(előző voltam)
2012. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kölcsönözz könyvtárból:) és amelyik valóban nagyon tetszik, és olvasnád többször is, azt vedd meg!!:)
2012. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!