Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmennék diszkóba de még...

Elmennék diszkóba de még sosem voltam, Mit hogyan szokás csinálni?

Figyelt kérdés

A haverommal kitaláltuk hogy elmennénk valami szórakozóhelyre kicsit ismerkedni és szórakozni,a probléma az hogy még egyikünk sem volt ilyen helyen 16 évesek vagyunk (Most ne valami nyomorult kockagyereket képzeljetek el teljesen normálisak vagyunk , követjük a divatot,fejre sem vagyunk bányarémek)A Living Room nevű helyet néztük ki , beengednek ide 18 év alattiakat? Kiszolgálnak alkohol-os italokat? Milyen ez a hely mennyire van tömegnyomor? Nehéz itt ismerkedni vagy olyan oldott hangulat van hogy lazán meg lehet szólítani bárkit?

A másik bökkenő hogy nem tudunk táncolni lehet ebből valami probléma? Pl hogy hülyének néznek??


Lehet hogy idiótán fogalmaztam akkor bocsánat!



#party #buli #mit hogyan ? living room
2012. okt. 8. 17:49
 1/2 anonim válasza:
16+os livingroom, de ha van 18+os diákod akkor az elejen felmutatod amikor karszalagot veszel es akk más szinű karszalagot kapsz... de am nm jo hely csak mashova nm nagyon engednek be 18 ev alatti raadasul fiukat... mondjuk en is 18 alatt vagyok es voltam white nyiton de mi is fiukkal mentünk be es am livingroom olyan hely h a bejutas min 1 ora es a buli jo csak iszonyat pára e 40fok van allandoan (nm tulzok!) es sokan szoktak lenni ált. de en is oda megyek most penteken.... ja es az a masik h mi mulkor ott alltunk es jöttek ki a rendőrök mert eltűnt egy csaj v vmi ilyesmi votl a masik rendőr meg igazoltatott de szerencsere pont akkor jött a taxink... es nem nehez ismerkedni ... miert lenne nehez?! es a fiuk 90% nm tud tancolni csak ugralni mint vmi szerencsetlen szal nm para...
2012. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szal annyira nm szar... csak ha van mas 16+os buli akkor ne livingroomba menjetek...
2012. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!