Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Halloween party-t szeretnék...

Halloween party-t szeretnék rendezni. Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Egy halloween partyt szeretnék rendezni, Kb 14 fős társasággal, egy 80m2 házban, kerttel. Érdekelnének díszítések, kellékek, játékok, italok, mindenféle ötlet:) Előre is köszönöm!

2012. okt. 10. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát,nekem tavaly volt ilyen bulim 400 euróba kerult.Forintban nem tudom.

Én a kellékket buliboltban vettem:mupókhálo négyzetméterre lehetett venni,muvér pár tubus,muanyag bogarak és pókok,csontváz ami fluoeszkál,vámpírfogak,fluoreszkáló arcfesték,ijeszto zene,fásli,koporsó papírból-laptop méretu,ijeszto feliratok,világíto szívókák és jégkockák persze muanyagból.

KAJA:kell sok ételfesték.pattogatott kukorica kicsit csopogtetsz rá piros ételfestéket mintha véres lenne,szendvicsek amik mondjuk lilák,kékek zoldek,a kenyeret simán befested vele,muffin-színes a tetején egy H betu mondjuk,chipsek szintén lecsopogtetve valamlyen ételfestékkel.

JELMEZEK:-Múmia:fásli,muvérsmink és frizura.Korbetekered az alanyt fáslival persze nem mindenhol,csak a combján cafatokban és megfogatjuk biztosítótuvel-ja és legyen alatta harisnya mondjuk fehér,meg fehér pulcsi pl:garbó.Aztán a felkarra nyakra fásli,ezt lecsopogtetni muvérrel-ruhából kijon.Lehet az van ráírva hogy nem de kijon.Én mumia voltam ugyhogy csak ezt írom le de ordog,vámpír boszi zombi vérfarkas meg ilyenek ki lehet találni az osszeállítást.Ja amugy az is jó ha éjfélkor megcsorren valami ijeszto telefoncsogés ami visszhangzik.

Mi kifeszítettuk a mupokhálot a flafonra és felkotottuk a csovekre mert nálunk csovek vannak a plafonon,ja amug a pokhálo irtó jól néz ki narancssárgán meg feketeén fehéret SEMIKéPP ne vegyél mert nem néz ki jól csak a fekete plafonon.Aztán voltk még denevéres szalvéták meg tánxyérok-papírból,és csinálhatsz papírból denevéreket és felragyaszthatod a falra vagy valami.A pókhálot a falr is tettunk de az csak ugy lógott nem terítette be egészen.és minél kísértetiesebb annál jóbb.

Sok szerncsét ha segítsíg kell csak írj priviben.

Amugy lány vagyok.xD

2012. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jók!!!:) köszönöm szépen!
2012. okt. 11. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen,ha kérdésed van nyugodtan írj priviben.
2012. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!