Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti voltatok már a párizsi...

Ti voltatok már a párizsi disneyland-be?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne ,hogy a SPACE MOUNTAIN 2 mennyire veszélyes? Tényleg könnyen meg lehet sérülni? (nyak) És mennyire gyors? Élvezetes? Gyerekeknek mennyire való? (15 évesnek) És mennyire különbözik az 1-es változattól? Bocs a sok kérdésért! Előre is köszi!

2012. okt. 17. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, én már voltam. Egyik space mountain-re sem ültem fel (én nem bírom az ilyeneket), de látni láttam. Valahogy nem is szívesen ültem volna fel. :D Eléggé ijesztő, úgyhogy lehet, hogy veszélyes is. Bár azért nem hiszem, mert egy ilyen helyen azért ellenőrzik a dolgokat és komolyan veszik. Úgyhogy ha bírod, akkor szerintem nyugodtan felülhetsz rá. Ismerőseim is többször mentek egymás után (bár az egyesen, ha jól tudom) és nagyon élvezték. Viszont gyorsnak roh@dt gyors. :D

Amúgy az egész hely nagyon szépen meg van csinálva, szóval már csak a látvány miatt is megéri az egész. :) Jó szórakozást, tényleg jó lesz!!! ;)

2012. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szia! Köszönöm a választ! Azért kérdeztem, mert énis ilyen félős fajta vagyok, és még gondolkodom, hogy felüljek-e rá...:) de azért köszi mégegyszer!
2012. okt. 18. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy megkérdezem, de mostanában fogsz valamikor menni? Ebben a hónapban?

Amúgy, ha Te is ilyen félős vagy (mint én), meg ha például nem bírod a gyorsulást (vagy csak a gyorsaságot), akkor annyira nem javaslom. Én életemben egyszer ültem fel hullámvasútra (közel sem ilyen "durvára") és ott is majdnem rosszul lettem. :/

És azt hiszem a space mountain 1 nem csak gyors, de vannak olyan részek is, ahol dől és megfordul. De nem vagyok benne biztos, csak úgy külső ránézésre úgy emlékszem. :)

Mindenesetre én is fogok menni Disneyland-be mostanában, de az tuti, hogy arra nem fogok felülni. :D

Viszont nem akarlak lebeszélni róla! Ha bírod azért a gyorsaságot, akkor nem lehet olyan rossz élmény, sőt! Mondom, a legtöbben nálunk (amikor ott voltunk) iszonyúan élvezték és többször is mentek. :D

2012. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Á nem most, majd májusba, mert iskola szervezi :) Csak már izgatott vagyok :D Hát én a Gardalanba ültem egyszer egy ilyen átfordülós, bedőlős hullámvasúton, ami (utána néztem) 70 km/h-val ment, Ez meg ahogy a wikipédia írja 72km/h-val megy, de még erősen gondolkodom, hogy felüljek-e rá. Végülis, csak egyszer vagyok ott, nem? (nem hiszem h Párizsba még1x eljutok :/)
2012. okt. 18. 19:47
 5/8 anonim válasza:

A space mointain 2 rohadt jó, csak kemények a fejtámlák és nagyon rázza a fejedet. Éń egymás után háromszor ültem fel, majdnem agyrázkódást kapatam... :D

amúgy van egy trükk hogy ne keljen órákat sorban állni, kell kérni egy FastPass jagyet(ingyenes ha van érvényes jegyed), és az adott idöpontban vissza kell menned.

2012. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
És a nagy "hegyen" belül minden irányba megy. tehát fel le balra jobbra oda vissza pörög forog és nem láţsz semmit csa a hologrammokat. az ürbe száguldasz össze vissza
2012. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én voltam tavaly nyáron :) 14 éves voltam, és felültem rájuk egymás után rengetegszer :) nagyon jóó, bár én imádom ezeket. de ha félős vagy, akkor kicsit sem élveznéd, nagyon gyors..:) amúgy tök jó neked, hogy ilyen suliba jàrsz!:)
2013. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon brutális ez az űrkilövős masina, az biztos. Ijesztő, amikor franciául visszaszámol, hogy 3,2,1... és bumm, kilő!

Csak egyszer ültem fel rá, maradandó élmény. Rossz is, meg jó is.

2013. ápr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!