Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rossz az, ha egyedül járok...

Rossz az, ha egyedül járok moziba?

Figyelt kérdés

Nagy filmrajongó vagyok, emiatt elég sokszor járok moziba is, de rendszerint egyedül megyek. Vannak barátaim, akik eljönnének, csak őket ez nem nagyon érdekli. Nem ilyen moziba járó típusok. Nem érzem cikinek, hogy egyedül megyek, ennek ellenére mégis minden alkalommal zavarban vagyok és elég kínosan érzem magam. Látni, hogy mindenki a családjával/párjával/barátaival van, én meg ott vagyok egy szál magamban. A pénztáros is sokszor olyan furcsán kérdez vissza, hogy "csak 1 jegyet?". Volt, hogy már egy baráti társaság be is szólt nekem emiatt. A családdal sem tudok nagyon menni, teljesen el van foglalva mindenki, nehéz lenne jó időpontot egyeztetni. Persze próbálok nem másokkal foglalkozni, meg, hogy ki mit gondol, de azért minden egyes alkalommal ott van a lelkem mélyén. Próbálom mindig azzal vígasztalni magam, hogy ha ismerősökkel mennék, akkor is a filmre figyelnék, nem beszélgetnék közben meg ilyesmi. Csak egyszeűen így kevésbé érzem magabiztosnak magam. Ti mit gondoltok erről?

18/F



2012. okt. 25. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam már egyedül, és valóban kicsit furcsa, főleg, hogy legtöbben ugye párban mennek. De semmiképp sem ciki ! Én ugyanúgy élveztem a filmet, és nem foglalkoztam másokkal, bár tény, nekem nem szóltak be.


Szerintem a társfüggő emberek sokkal rosszabbak, illetve akik inkább elmennek egy kevésbé kedvelt személlyel, csak hogy nehogy megszólják őket.


Tény, hogy jobb társaságban menni, de nincs azzal baj, ha egyedül is el vagy és feltalálod magad. Inkább, mint hogy otthon sírj, hogy senki nem kísér moziba :)


23/L

2012. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sőt.

Mivel nagy filmrajongó vagyok, és már nem fiatal, bármilyen furcsán is hangzik, jobban szerettem egyedül moziba járni, olyan előadásokra, amikor már a legkevesebb néző volt. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy csak igényes, művészi értékekkel bíró filmeket látogattam, amelyeknél minden külső behatás csak zavarólag hathatott.

Ha a film elnyerte a tetszésemet természetesen megnéztem a párommal másodszor is.

2012. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is gyakran járok moziba egyedül, nem is tudom, legalább 20-szor voltam már. A nagy tömegeket megmozgató filmeknél jobban szeretem a mélyebb lelkületűeket. S az, hogy ez szinte senkit nem érdekel, nem tántorít el.

Persze, nekem is furcsa érzés, de túl kell rajta kerekedni.


Látszik, hogy mélyebb ember vagy, ha van kedved beszélgetni filmekről vagy az életről, írj levelet. :)



20 f

2012. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!