Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan szórakozóhely...

Valaki tud olyan szórakozóhelyet Budapesten, ahol nem csak disco zene megy? (hanem pop, alter, rock)

Figyelt kérdés
És itt nem a Bp Park-ra gondolok, vagy A38, hanem valami kocsmára inkább

2012. okt. 31. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ezt a kettőt ismerem. Nem voltam még egyikben sem, Club 202 előzőleg Wingwam néven legendás volt.

2012. nov. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Pont azért jöttem fel én is, hogy feltegyem ezt a kérdést, de akkor most csak hozzászólok.

1. komment: szerintem (ahogy írta is a kérdező) kocsmára gondolt inkább billiárddal, csocsóval mint koncerttermekre. De javítsatok ki, ha tévedek!

Egyet tudok a körúton az ÖrdögGödör, bár az nem nagy hely, és mikor voltam benne nem fogott meg. Már túl igénytelen volt. Ezért keresek én is valami igényes de mégse drága helyet fent említett zenei stílusokkal. Ha tud valaki írjon


Ui.: *Wigwam...

2013. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Zöld Pardon! Mindig 600 Huf a beugró és többnyire rock/punk/alter megy :D Az a kedvenc helyem!
2013. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!