Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sony Xperia S tulajdonosok,...

Viragharmat kérdése:

Sony Xperia S tulajdonosok, nektek is bajotok van a kamerával?

Figyelt kérdés
Most renfeltem pár napja meg a készüléket, elvileg csúcs 12 mp-es kamera van benne, de a legzavaróbb számomra, hogy az autófókusz nagyon lassú benne, nem az hogy fényképezek és automatikusan fókuszál, hanem vagy el kapom a pillanatot vagy nem. Nálatok is ilyen? VAgy csak én vagyok béna? Még lehetőségem van visszaküldeni a telefont.. a másik egy Samsung S2-es lenne amire kicserélném. Kérlek aki ért hozzá,adjatok tanácsot!

2012. nov. 10. 17:50
 1/5 Vagra Ádám válasza:
Nem lenne jobb a Samsungé sem, sőt ez jobb, nameg a telefon sosem lesz olyan mint egy fényképezőgép, hameg azt akarsz vegyél Nokia 808 pureview-et. Ja és nekem is Sony Xperia S van és egy telefon sajnos ilyen.
2012. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia ezel a problémával én is közködtem mert nekem is ilyen telefonom van . AZ lenne a kérdésem hogy nekedis szemcsés sötétben a videofelvétel?
2012. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vagra Ádám válasza:
A telefonoknál mindig szemcsés lesz a kép mert túl kicsi a kamera.
2012. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Somogyi András válasza:
Ne azt várjátok mint egy fényképező géptől ha hiper szuper képet akasrsz vegyél 40 megapixeles fényk.gépet -.-
2012. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 davidkaa147 válasza:
Nekem is ien telefonom van, csak én a fényképezőnél ha SCANAUTO-ra álítom amire kéne akkor gyakran sárga a kép 1 kicsit.De ha normálra akkor jó. ez mért van?
2013. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!