Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » FONTOS! Twitteren ha egy...

FONTOS! Twitteren ha egy sztár neve mellett nincs az a kis fehér pipa akkor ő nem az igazi? :o többi lent!

Figyelt kérdés
Valaki elmagyarázná nekem ezt a pipás dolgot? xd Mert például itt van egy sztár: [link] akinek nincs pipa a neve mellett de szerintem a kiírásokból és a képekből ítélve ő az igazi...Szerintetek?? Légyszi nézzétek meg és segítsetek! bunkó kommenteket ne..
2012. dec. 4. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt a pipás dolgot nem vágom, nem használoma twittert, de sztem állj szkeptikusan az ilyesmihez....gondolj bele....egy ilyen hírességnek mint Elisabeth Reaser pont arra van ideje/kedve h a twitterre írogasson?
2012. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaz..lehet hogy a menedzsere csinálja vagy valami ilyesmi. De azért meglehet hogy ő az
2012. dec. 4. 19:09
 3/7 A kérdező kommentje:
másvalaki??
2012. dec. 4. 19:34
 4/7 anonim válasza:
Ha van egy pipás személy is akkor az az igazi. De ha egyátalán nincs a hírességből kék pipás, lehet hogy csak nem akarta ellenőriztetni magát az a valaki. Mivel a pipa azt jelenti, hogy le van ellenőrizve a profil. Szóval, pl van egy nem túl híres banda a Janoskians, annak a tagjai nincsenek leellenőriztetve mégis az igaziak :)
2012. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. dec. 13. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van :) nem minden sztár "ellenőrizteti" le magát :) ugyh simán lehet h igazi :) pl Palvin Barbinak sincs pipa még is igazi a twitterje :)(és én imádom a Janoskians fiúkat)
2013. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
utolsó köszi :)) Én is :D
2013. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!