Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nos a gépem elég lassú ezért...

Nos a gépem elég lassú ezért újra szeretném rakni ami idáig jó. Csak nincs semmilyen cd-m hozzá internetről le tudtam szedni a telepítőt ?

Figyelt kérdés
de semmi ' driverem ' vagy mim nincs és valaki azt mondja hogy lesz internetem utána valaki azt hogy nem és most nem tudom hogy bele kezdjek vagy ne mert nem bírom már szinte ki hogy szerdán semmi baj és napról napra egyre lassabb semmi vírus..pendrivem nincs ..mert nincs. próbáljam meg vagy inkább ha minden 100% .?
2012. dec. 23. 16:28
 1/1 anonim válasza:

Szerintem kérd helyben illetékes ismerősöd segítségét, aki ért hozzá, megvan minden eszköze. A probléma nem megoldhatatlan, csak azért nem kaptál még választ, mert a kérdésednek semmi helye itt. És ezért nincs semmi helye. :)


Csak a többiek továbbszaladtak egy kukk nélkül.

2013. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!