Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valami hobbi suli mellett,...

Valami hobbi suli mellett, foglalkozás?

Figyelt kérdés

sziasztok! gimis vagyok viszonylag jó tanuló, de suli mellett nem csinálok mást, tanulok v olvasok, sorozatokat nézek, néha péntekenként a bnőimmel filmvetítésre megyek, suli utáni napokon rövidebb sétákra. Annyira szeretnék valamilyen foglalkozásra járni, mert ez így nagyon unalmas! Valami sport vagy ilyesmi, de igazából nem tudom..:/ Tavaly jártam táncra(modern), de drágult és béna voltam így nem járok rá, a társas táncban sem vagyok a legjobb, de lehet hogy kipróbálnék más táncot(modernet)...

sajnos gerincferdülésem van, és egyik oldalamon az izmaim rövidebbek így nem vagyok hajlékony pedig a balett nagyon tetszik meg a jégkori..

futni nem futhatok vagy olyat ami a gerincemet terheli.., valami olyan foglalkozásra járnék ahol többen is vannak, nemcsak szimpla úszás..

vkinek vmi ötlet?:)

16l


2013. jan. 1. 13:39
 1/4 A kérdező kommentje:
esetleg érdekelne olyan hogy van egy színházi csoport és ilyen tinis színháztársulat de nemtom hogy ilyen van-e, vagy tánc színház
2013. jan. 1. 13:53
 2/4 anonim válasza:

Lakóhelyedtől függ...

Hol laksz?

2013. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pesthez nagyon közel:)
2013. jan. 1. 19:11
 4/4 anonim válasza:
Valami sulis foglalkozás esetleg?
2013. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!