Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tánctanárt keresek. Hova...

Tánctanárt keresek. Hova érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Budapest vagy aglomeráció érdekelne!

2013. jan. 20. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Budapesten és az agglomerációban több száz tánctanár lehet.

Kicsit szűkítsünk! Társas tánc, csoportos, kortárs, klasszikus, modern, magántanár, verseny előkészítő, esküvős, kurzus, vagy mi kell?

2013. jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából esküvőre vagyok hivatalos tavasszal, amin illik megtáncoltatni a menyasszonyt, úgyhogy csak teljesen kezdő magánórákat vennék. Ennyi :)
2013. jan. 21. 18:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj néptáncra akkor. Nekünk az egyetem szervezésében volt ingyenes néptánckurzus, és a következő félévben fel is veszem. Na az esküvőn ez jól jöhet, a másik pedig a társastánc (keringő, rock'n'roll stb.).
2013. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igazából nem ilyen ugribugri dologra gondoltam, mert elég hátfájós vagyok :/

valami teljesen sima társastánc érdekelne, akár egy bejáratott koreográfia, vagy néhány alap lépés. Semmiképp sem kurzusra gondoltam, hanem néhány magánórára

2013. jan. 22. 15:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Ehhe, ez mekkora, nekem is épp hasogat a hátam... :)

A magánóra általános tánchoz elég drága, ha olyan helyet keresel, ahol egy esküvőn táncolható társastáncot tanulsz és nincs kurzus, akkor szerintem menj cerocozni. Kezdőként bármelyik órára mehetsz és tényleg egyszerű könnyen tanulható figurák vannak, meg normális zene, és a buli a lényeg. Ha nem tetszik, nem vesztesz semmit.

www.ceroc.hu

2013. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt egy videó is róla:

[link]

Jó, mondjuk ezt Angliában csinálták, de a lényeg látszik.

2013. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

éééérdekes! :D megfontolom :)

de ha valaki tud tanárt akkor várom :)

2013. jan. 25. 16:26
 8/10 A kérdező kommentje:
amúgy a fájdalomra te mit használsz?
2013. jan. 25. 16:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Privátba megírom, nem offolok!
2013. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát, ha talán a vízibalett megfelelő lenne akkor neked! :)

Viccet félretéve, keress táncesteket, azok nem olyan kemények, hogy bajod essen, senki nem hajt, és a gyakolatban tanulhatsz! :)

2013. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!