Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne az...

Szerintetek érdemes lenne az érzelmeimről naplót írni?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny vagyok, szóval elég színes lenne a napló.
2013. jan. 2. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Másodikos korom óta mindennap írok naplót, nagyon érdekes visszaolvasni, hogy milyen voltam például nyolcadikban. Plusz megnyugtat, könnyebben alszom el, ha lezárhatom a napot.
2013. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Általános iskola, 2. osztályos korod óta?

Akkor én egy kicsit elkéstem, mert már 12.-es vagyok. Nem késő már elkezdeni most?

2013. jan. 2. 13:38
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy elkésve, nyugodtan belevághatsz :)

Én azt sajnálom, hogy nem írtam annó. Jó lenne most visszaolvasgatni. Mikor néha elkezdtem írni, sajnos anyukám folyton elolvasta és ez engem nagyon zavart. Ha eldugtam, kikutatta. Középsulis koromban is :/ Pedig jó lenne viszanézni milyen voltam akkor.

És nem kötelező csak az érezlmeidről. Írj le mindent, ami kikívánkozik :)

2013. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Az lemaradt, hogy most 25 éves vagyok és csak pár hónapja kezdtem el naplót írni.

2013. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes, segít feldolgozni a mindennapi feszültségeket.
2013. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne késő? Én is ennyi idősen kezdtem blogolni, azóta csinálom kisebb-nagyobb megszakításokkal.
2013. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot #3! :)

Nekem nem is az lenne a célja, hogy emlékezzek arra, hogy milyen voltam, mert a szuper memóriámnak köszönhetően mindenre emlékszem a múltamból, még az álmaimra is (sajnos arra is, amire nem szeretnék) :D, hanem inkább azért kezdeném el, mert azt érezném, hogy megoszthatom valakivel a legbelső dolgaim. A napló meg nem használna ki. Viszont akkor van a baj, ha valaki beleolvas...

2013. jan. 2. 13:55
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb válaszokat!

Akkor még nem késő? De tudjátok, mi a baj? Én fiú vagyok. Nem ciki, hogy fiú létemre naplót írnék?

2013. jan. 2. 13:57
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, miért lenne az? :D Egyébként, ha elfogadsz egy tanácsot, nem füzetben vezeted, mert abba valóban bárki beleolvashat. Vannak gépre jelszóval védhető, különböző fícsörökkel felruházott naplóprogramok, amiket kipróbálhatsz, vagy egy eldugott kis blogba írkálsz, hozzáférések beállítását követően azt sem látná más rajtad kívül (meg azon, akinek hozzáférése van az e-mail fiókodhoz :P )
2013. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát igen. Én a rendes könyv-típust választottam, nem a blogot. Szerintem papírra írni jobb érzés. Keress valami olyan helet neki, ahol valószínűleg nem matat senki. Ez ne a párnád alatt legyen vagy a ruháid közt a szekrényben.

Szerintem bunkóság beleolvasni, mert ez egy nagyon személyes dolog. Én nem tudnám azt mondani anyukámnak, hogy nézd, itt ez a napló, vezetem egy ideje és légyszi ne olvass bele. Persze azt mondaná, hogy jó, de 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy azt bújná, ha nem vagyok otthon. Így marad a dugdosás sajnos.

3. voltam

2013. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!