Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az normális, h egy buli előtt...

Az normális, h egy buli előtt mindig attól félek, h rossz lesz a buli?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és nem azt mondom, h nem járok bulikba, csak egyáltalán nem minden héten, mondjuk havi egyszer. Ez igazából azért van, mert minden egyes bulitól állandóan félek, hogy rossz lesz, ezért alapból nem is akarok elmenni. Szinte rákényszerítem magan, h időnként csak benézzek egy-egy helyre. Tehát nekem a buli nem is annyira kikapcsolódás, inkább szorongás, h mi van ha szörnyű lesz.

Vannak ismerőseim, akik minden héten járnak és őket mindenhová hívják. Ezért kicsit féltékeny vagyok rájuk, mert ők szinte mindenkivel el tudnak menni buliba, én meg a közelebb barátaimmal is alig..



2013. jan. 26. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:

És nem arról van szó, h egyáltalán nem tudok ellazulni, hanem mindig attól félek, h a buliban majd tök egyedül leszek, mert mindenki majd ellesz valakivel rajtam kívül..


Pedig ezek általában nem történnek meg, mégis félek rőle..

2013. jan. 26. 20:38
 2/5 anonim ***** válasza:

De, arról van szó, hogy nem tudsz föloldódni. :) Rágörcsölsz előtte, folyamat ezen pörög az agyad, és máris ott van a baj. :D

Tudom könnyű ezt így mondani, de próbálj meg nem agyalni, legyél spontán, és egy kicsit optimistább.

Én például úgy megyek el mindig, hogy lesz ami lesz, szarok mindenbe, én el fogom rúgni. :D

2013. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te is csak egy vagy a rengeteg önbizalomhiányos tini közül. Ha jól tippelek, nem csak a bulikkal vagy úgy, hogy "mi lesz, ha nem sikerül?". Hidd el nem vagy egyedül, és nem csak a korosztályodban. A jelenség gyakori, tehát kb. normális, de attól még nem érzed magad jobban.

Ezt a fejben kell eldönteni. Koncentrálj kisebb sikerekre, emlékezz jól sikerült bulikra, határozza meg ez a gondolataidat! Menj barátokkal, legyen társaságod, de az is jó, ha ott ismerkedsz! Ne várj túl sokat egy-egy bulitól, és akkor azt biztosan sikerül teljesíteni! Ha eldöntöd előre, ha "beprogramozod", hogy jól fogod magad érezni, akármilyen sz*r is lesz a buli, sokkal könnyebb!

2013. jan. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2013. jan. 27. 10:42
 5/5 A kérdező kommentje:
És igenm, 2. válaszoló, nem csak a bulikkal van így.
2013. jan. 27. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!