Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Izgulok mit tegyek?

Izgulok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most csütörtökön lesz a zeneiskolában fellépésem ilyen kisházi koncert olyan 30-40-en szoktak lenni zongorázni fogok 2 darabot. a tanárnő szerint jó. de hogyha izgulok elszoktam rontani.. nem csinálom meg azt amit kért ilyenek.. valami ötletek hogy hogy segítsek magamon hogy ne izguljak?

De persze amikor nagy koncert volt és olyan 100-200 előtt énekeltem nem volt semmi gond :/



2013. febr. 11. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
1. Mi a legrosszabb ami történhet???? most úgy őszintén.. semmi. a másik meg, hogy ha lehet én előtte kinézek megnézem a közönséget, hogy mennyien vannak és ha van rá lehetőségem nézem őket és felkészülök!
2013. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Élvezd, amikor ott kinn vagy.
2013. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm...

még színpad sincs.. és mindenkit ismerek igazából szülői értekezlet...

és amikor pécsen voltam kodály suliba és ott kellett ahol kb 1000 ember volt óriás zongora senkit se ismertem tökéletesen eljásztottam a darabokat mindegyiket fejből...

és nem izgultam..


Hmmm talán igazatok van semmi okom izgulni

2013. febr. 12. 16:13
 4/5 anonim válasza:
2013. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elsősorban szeretném elmondani, hogy én ugyanígy gondokkal küzködtem, míg sikerült "átállítani" az agyamban valamit. Egyszerűen csak nem másnak szeretnék megfelelni, hanem magamnak. Legtöbb esetben a közönség sokkal elnézőbb veled szemben, mint Te magad. Mindenki hibázik, nem minden tökéletes. Nézd meg, hogy mióta tart, mivel tudod ebben a helyzetben nyugtatni magad. Sajnos, mint minden pályán vannak olyan emberek, akik nem tudnak mások előtt szerepelni, akik nem alkalmasak erre a pályára. Ha szeretnél híres lenni, akkor gondolj arra, hogy egy-egy fellépés alkalmával mindenki ismerni fog. :)
2018. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!