Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti nem szeretnétek egy igazi...

Nyelvzseni1 kérdése:

Ti nem szeretnétek egy igazi megbízható baráti kört?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon hiányzik értelmes emberek társasága! Szeretnék összehozni Budapesten egy olyan társaságot, akik fiatalok 17-22 év körüliek, szeretnek bulizni a normál kereteken belül, de értelmes dolgokról is tudnak beszélgetni ha arról lenne szó! Lehet, hogy ez csak álom és csak a filmekben van de ha van rá jelentkező én megpróbálom összehozni a csapatot!

Én 17 éves lány vagyok, régen modellkedtem színészkedtem, szépség versenyeztem és műsort vezettem egy kisebb Tv-ben, de ezek miatt eltávolodtam a barátaimtól és nem maradt időm új baráti kapcsolatokat kiépíteni. Szerintem sokan vagyunk hasonló helyzetben!

Várom válaszaitok :D



2013. febr. 28. 08:17
 1/3 poet1 ***** válasza:
kár,h a korhatár 22 év,mert vevő lennék a dologra. Fiatal vagyok, írok, van egy karitatív szolgálatom és két könyvem
2013. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 loupsolitaire ***** válasza:

Mit jelent a bulizás "normál kereteken belül"?

Beszélgetésnél értelmes dolog alatt mit értesz? Milyen téma?


Valamint egy személyes kérdés: miért kellett kihangsúlyozni, hogy modellkedtél, műsort vezettél (17 évesen)? Mivel az interneten járunk, azt mondanám, hogy egy 50 éves magányos fószer vagy. :D


Bocsi a sok kérdésért, próbálok pár részletet összeszedni. :)

2013. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
xDDD Ne haragudj, második válaszoló nagyot nevettem de teljesen igazad van! Csak azért írtam le mert érzékeltetni szerettem volna, hogy sem ostoba sem visszahúzódó ember nem vagyok, az életben találok barátokat, vannak is, de szeretnék valami többet valami értékesebbet és biztonságosabbat! A téma csak tőletek függ! Mivel nem egy foglalkozás körül csoportosul, hanem csupán a fiatalság jegyében! A bulizás pedig ha már azért megismertük egymást jobban! Szórakozóhelyre csoportosan járás és házibulik keretein belül... Így biztonságosabb! és szórakoztatóbb!! :D
2013. márc. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!