Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízható, értelmes pókerolda...

Megbízható, értelmes pókeroldal igazi pénzbe?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha rossz helyre írok, üzlet és PÉNZÜGYEKben, gondoltam jó helyen lesz. Szóval keresek egy oldalt, ahol lehet pénzbe játszani, de lehetőleg úgy, hogy adnak valami kezdőkreditet, hogy ne egyből saját pénzzel száljak be, vagyis adnak kezdőkreditet és azzal nyerhetek igazi pénzt..

Ilyen oldalakat ha tudtok vagy ehhez hasonlókat kérem küldjetek egy linket.

És egy FONTOS kérdés: Mivel még nem töltöttem be a 18. életévem, ezért ha anyám/apám bankszámlájára játszok onnan nem veszhet csak úgy el pénz, igaz.. ? Vagy hogy is működik ez ? (Ha tényleg rossz helyen van a téma, megkérem a moderátort helyezze át..)


2012. nov. 12. 17:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve regisztrációkor mikre kell ügyelni ?
2012. nov. 12. 17:11
 2/2 A kérdező kommentje:
Illetve most olvastam, ha valakit megteszek ilyen kedvezményezetté ( hogy Ő hívott meg az oldalra) kapok x$ bónuszt.. ha van ilyen akkor szívesen beírom bárki nevét, hisz ez nem csak nekem jó..
2012. nov. 12. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!