Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » ByeAlex ez most komoly?

ByeAlex ez most komoly?

Figyelt kérdés
Ő fogja képviselni Magyarországot Svédországban, ez valami vicc?

2013. márc. 2. 22:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
43%
Ilyet minden második ember el tud énekelni.... Nagyon szánalmas. Égni fogunk. Mi van??? Eurovisiora mindig ghyengéket küldünk??? Tavaly Caramellel simán ott leehttünk volna még az első 5-ben is erre az a hülye Rock csapat ment ki, most Radiccsal vagy Kállayval simán nyerhettünk is volna erre ByeAlex???? Mi ez??? Nincs fülünk???? Szégyen. Annyira vártam, hogy olyat fogunk mutatni Malmöben hogy az csak na. Kállayval vagy RAdiccsal, erre Alex??? Sima amatör dal.... Szerintem még az elődöntőn se jutunk tovább.
2013. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem vicc. A vicc az a Eurovision maga, az egész egy képmutató sz@r...

Én nem tom kik indultak a hazai válogatón, csak a mai döntőt láttam, de örülök neki h ő jutott tovább. Még akkor is ha a Eurovisionnek semmi értelme sincs, Magyaro. mindig vmilyen tömegszámra gyártott popzenével vagy szerelmes nótával indult, legalább már elértünk egy olyan szintet,h elszakadunk ezektől.

2013. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
26%
uuuh nagyon gáz :D
2013. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy úgy sem nyernénk meg mert utál mindenki minket. De ilyen KEresztes Ildikók voltak a döntőben? Hagyjuk már....
2013. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem azért nem gyernénk mert utálnak minket, hanem azért mert egyik országnak sincs belőle haszna ha mi nyernénk. Ha kiderülne hogy pl. az ország alatt egy rohadt nagy olajmező van vagy Európának érdekében állna h nyerjünk, akkor Fekete Pákó Add ide a didit című dalával is nyernénk.
2013. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%

:D Pákó tuti siker. Ő a sikerünk kulcsa... :D


Amúgy irigylem az három észeki országot (Finno, Svédo, Norvégia) 2006-ban a finnek, 2009-ben a norvégok, 2012-ben a svédek nyertek. Sztem ha megmondja nekem valaki, hogy 6 év alatt mind a 3 Skandináv ország nyer kiröhögtem volna (igaz Eurovisiot csak 2010 óta nézek)

2013. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
24%
Nyilvánvalóan a lejáratásunkról van szó.Pláne, hogy gyakorlatilag a zsűri sem tudta, hogy hogy került a döntőbe az énekelni nem tudó Alex...De a lényeg, hogy nem Gigi ment.
2013. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%
sztem kvajó:) végre nem ilyen ultragiccses száám, amiből lesz bőven ígyis a kinti repertoárban..
2013. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Pro Patria ***** válasza:
28%

Túl azon, hogy milyen bugyuta maga a dal, "kedvesem, az én kedvesem, kedvesem, ez jó nekem, kedvesem...", még énekhangja sincs. Tévedés ne essék: a rekedt, tompa hang nem énekhang. Ezt már anno Oláh Ibolyánál is így gondoltam. Ott is valami más sejlett a háttérben.

Nem látom be egyszerűen: maga Csiszár mondta, hogy "mondjuk meg a szemedbe végre, ma itt nálad csak jobb énekeseket hallottunk". Akkor meg minek szavazták be egyáltalán a négy közé?

Az olyanok pedig, mint Cserpes Laura, vagy Rácz Gergő semmit, vagy alig valmit kapott. Eszem megáll...


De azt sem értem, miért nem küldünk valakit az igazán kiváló énekeseink közül. Ákos, Péter Szabó Szilvia?


Egyébként az Eurovisio-ra szerintem ez, vagy valami ehhez hasonló fellépés lenne méltó:

[link]

Ez például nagyon megragadott. És szerintem nem is szerepelne le, ez olyan, ami minden emberi fülnek tetszik. Nem beszélve arról, hogy a lány már megjelenésében is megalapozza a magas pontszámot.:) Nem mint a mostani fültágítós, kocka szemüveges, sapkás lelenc.

A dal pedig sokkal élvezhetőbb, mint a jellegtelen, karakter nélküli, itt elhangzott dalok.

És valóban kifejez minket. Hiszem, hogy nem velem, hanem a világgal van baj...

2013. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

hat mondom mi van b+? kíváncsi lettem vna a zsűri arckifejezésére amikor kimondták byealex nevét dehát direkt nem mutatták.. faszom az egészbe

A helyében önként lemondanék az eurovízióról nagyon gáz

2013. márc. 2. 23:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!