Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 30-40 évesek! Igaz, hogy...

30-40 évesek! Igaz, hogy 15-20 éve az alsóörsi Dexion annyira egyedülálló, komoly hely volt, hogy egyedül felvette a harcot az egész déli parttal?

Figyelt kérdés
Nyaranként állítólag a hét minden (!) napján buli volt! Csak hozzáértők! Köszi!
2012. aug. 17. 18:54
 1/1 anonim válasza:

Szervusz,

Nekünk Alsóörsön van nyaralónk, most 32 éves vagyok, de garantálom, hogy így volt ahogy mondtad.

Hétfőtől vasárnapig buli volt, hihetetlen varázslatos hely volt.

17 évesen kezdtem el járni és nagyjából akkor volt a csúcson a hely, majd mikor 20 21 éves lettem Füred erősödésével el szivárogtak az emberek végül már gondolom nem érte meg fenntartani, majd egy utolsó záró bulin bezárt, melynek karkotőjét még mai napig őruöm.

Nem egy olyan éjszaka volt hogy majdnem a 71 ig ért ki a sor, sőt olyan esten is voltam ahol annyian voltak a karzat részen hogy az oldal üveg is betört a súly alatt.

Életem meghatározó helye, feleségemet ott ismertem meg, még 19 évesen., esküvőnket is meg akartuk tartani ott, beszéltünk is a tulaj okkal, de nem lehetett megoldani.

Remélem hogy az életemben még egyszer táncolhatok ott a Killer számra ( Dexionosok tudják miről beszélek).

Mágikus hely volt, nem volt és nem is lesz mégegy ilyen. Szívfájdalmam hogy láttam leereszkedését, de boldogság hogy élvezhettem szárnyalását.


Tesi

2018. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!