Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Team Edward vagy Team Jacob?...

Team Edward vagy Team Jacob? Melyik miért? A könyv vagy a film? (Twilight New moon- > ami még nem voltXD) 1,2 vagy 3ik new moon tralier? Kedvenc jelenet? (New Moon könyv) Bella vagy Alice? Robert (a szinész) taylor a (szinész)? Vagy tán más?

Figyelt kérdés

Eclipse, breaking dawn new moon twilight?

kis szintfelmérő hogy (lássuk) hogy is állunk twilight stb... dolgokkal

term. nem kell mindre válaszolni, mindenki arra válaszol amire akar, akár az összesre is... várom a váűlaszokat kivi vok, majd ha már sokan írtatok leírom azt is h én kire szavaznék:)

Vegyétek úgy mint egy szavazást:)


2009. szept. 13. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

001. Team Edward vagy Team Jacob: edwaaaard♥ alap

002. Miért: hááth helyes, biztonságot adó meg ugyminden rajta aaahw.♥ TÖKÉLETES.

003. Könyv vagy film: könyv.viszont rob a filmben..:|♥ omg.

004. Twilight v New Moon: ömm.twilight. newmoonba alig wan edwaard ->tulsok a jacob.:| de newmoon végét vsizint IMÁDOM.sztem sejteni miéért.;]♥

005. New Moon trailer: a máásodik.♥

006. NM kedvenc jelenet: elején suliparkolos csook.*.*♥ és a volturis.:DD♥

007. Bella v Alice: alice. :]

008. Rob v Taylor: rooooooooooooooob.♥

009. Eclipse.♥



edward&robert FOREVER.♥ ♥ ♥ ♥ ♥

2010. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

-team jacob forever, mert edward folyton eljátsza a nagy szenvedőt.. blöe

-könyv egyértelműen

-alice

-taylor

2010. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
team JACOB! Én elfogadom, hogy Bellának Edward az igazi, DE nekem Jacob sokkal de sokkal szimpatikusabb. Először a New Moon-ban kedveltem meg, utána elolvastam a könyvet és most (az Eclipse megjelenése előtt) megint olvastam az Eclipse-t, és teljesen meg tudom érteni a szemszögét, míg Edward elfogult, azt kell csinálnia mindenkinek, amit ő akar. Nekem ő túlságosan szoborszerű, és azt is meguntam, hogy Bella egyfolytában bálványozza, szóval inkább JACOB! Nekem a 2. előzetes jobban tetszett. Nem tudom miért, talán azért, mert több benne a harc jelenet. A könyvben a kedvenc részem az amikor csak lapozni kell... Nem ám! Az amikor Jake Bella szobájában van. Filmben pedig (nem tudom miért, de én akk is Jacobos vagyok) az a mondat Edwardtól hogy "Ami utána jön örökre szól" és a lánykérés. Aztán Jacob sétája az esőben. Én Alice-t is és Ashley-t is jobban szeretem, mint Bellát vagy Kristent. Taylor 4ever!
2010. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1. team jacob, edwardor lehet, h a film miatt utáltam meg, de egyébként meg előadja a nagy szenvedő hőst, blöeee..

2. könyv, a film nem mutatja be a twilight világát, inkább úgy készült, hogy a mostani depis tiniknek bejöjjön

3 trailereket nem láttam

4. hm, az a jelenet, amikor alice már egérkezett, és jacob ott van a házban. mielőtt csöng a telefon. meg előtte a kocsiban:))

5 Alice egyértelműen

6 Taylor, robert olyan ronda, fújj

2010. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit összetettebb vagyok :D


Szóval,az összes könyv amit eddig olvastam nagyon jó volt...

A Twilight film is tetszett,de a New Moon sokadszori megnézése után egy kicsit csalódtam...Nem azért,mert Edward keveset szerepel vagy mert túl érzelgős lett,ezek bejöttek,csak nagyon sok jó részt kihagytak belőle,mait én beletettem volna...Szóval sokkla jobban meg lehetett volna csinálni,mint a Twilight-ot,de így kb ugyanolyanra sikerült....

Imádom Edwardot,mert megmutatta Bellának az igazi valóját és a tiszta szerelmet,de Jacobot is nagyon csípem,mert ő viszont mindig ott volt Bella mellett és azért azt el kell ismerni,hogy a barna bőr,a jól kidolgozott test és az iszonyú jó kisugárzás mellett hatalmas szíve van,amit Bella észre is vesz.......Ezen kívül mind a kettőjüknek meg vannak a "külöleges képességük".

Viszont ha eltekintünk a jó színészi tehetségüktől és csak az embert nézzük,akkor Taylorhoz "vonzódom" jobban,Robert inkább barát féleségnek mondanám(bár még egyikőjükkel sem találkoztam...)

Szóval amikor olvasom vagy nézem őket,akkor mindig egyszerre fog el két érezelem...Annyire bele tudom élni magam,hogy egyszerre örülök és bánatos is vagyok Bella döntései miatt...egyrészt megértem,hiszen nem lehet ebből a helyzetből jól kijönni,barát/szerelem-halandóság/halhatatlanság,szóval valamit fel kell áldoznia...

Szóval imádom a könyvet,a filmet,Edwardot és Jacobot :D

Nincs egy kedvenc jelenetem,több van,rengeteg :D

A csókjelenetek közül kb. az összes az,talán egy,max kettő nem jön be...

Aztán a New Moon-ból az elválás pillanata,amikor az erdőben van,meg amikor Sam kihozza...Aztán amikor ül a székben és "mennek" a hónapok,meg amikor Alice-nek ír levelet,de az nem megy el...Meg azok a jelenetek is tetszenek amikor Edward,mint belső hang jeleneik meg...Az egyik kedvencem,amit nagyon szeretek,az amikor Jacobbal majdnem csókolozik,meg amikor Jacob megfogja Bela kezét vagy amikor Jacob átváltozik ugrás közben farkassá,vagy amikor Bella motorozik és elesik és bocsánatot kér Jacobtól,mert vérzik....

A Twilight-ban viszont van egy nagyon jó,amikor baseball-oznak,az az egyik illetve amikor az ágyon csókoloznak....

Viszont a tájjelenetek azok mind a kettőben fenomenálisak :D

Hát ez egy kicsit hosszúra sikerült,szóval nem mondom tovább,de vannak még kedvenceim :D :D

2010. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én sem tudok dönteni de előzőnek igaza van Robert inkább barátnak menne el..egyrészt azért mert kicsit igénytelen..


Term.a könyv én még sírtam is egyes részeknél x)


ECLIPSE ! ♥♥♥

Sztem inkább Alice =)

mindketten nagyon nagyon nagyszerű színészek és különleges tehetséggel vannak megáldva.


Ezen kívül én még nagyon bírom Emettett és Charlie-t!


♥♥

2010. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 LizaElizaa válasza:
TEAM EDWARD!!(L)Szerelmem:))^^Könyv is film is!!Mindkető nagyon jóó!:)Hmm nekem mindegyik trailer tetszik!!:)Kedvenc jelenetem az első részben van mikor Edward és Bella először nyilvánosan megjelennek mikor Angela azt mondja:Anya úr isten!!:)Ott olyan cuki Rob:) természetesen Robert:)))))))Alice vagy Bella?:)Nekem mind1!!:))
2012. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!