Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Veletek elofordult mar ilyen?...

Veletek elofordult mar ilyen? Ti mit csinaltatok volna az en helyembe?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap volt eletem legrosszabb talalkozoja,komolyan mondom meg most is azon torom a fejem,hogy hogyan eltem en tul ezt az egeszet..Par hete fel bukkant egy olyan (fiu) baratom akivel mar 1 eve nem beszeltem es oszinten szolva orultem is annak,hogy nem beszeltunk, es most,hogy megint fel bukkant fel kavarta az egesz eletem, en egyszeruen nem akarok tole semmit(ezt igy meg is mondtam neki.Erre a tegnap felhiv,hogy talalkozni akar velem es par perc es itt lesz azt hittem,hogy rosszul hallok..-_- Elkeztem kapkodni,azt se tudtam,hogy mit csinaljak,annyira nem akartam vele talalkozni egyszeruen nem voltam(vagyok) ra kivancsi,Es en ugy vagyok vele ha valamit nem akarok es erovel meg teszem akkor annak tuti rossz lesz a vege..

Egyszer csak csorog a telefon es mondja a tesom,hogy mar itt van menjunk,abba a percbe meg tudtam volna halni..xD

Nem voltam valami jo paszba,kedvem se volt semmi egyaltalan,Aztan amikor oda mentem ál a kezeben egy doboz bonbonnal nezek ra fele erre azt mondja''ezt neked hoztam,viragot is akartam hozni de nem volt sehol''

Fuu en akkor azt se tudtam,hogy merre menjek,ramjot a rohoges es csak altam..xD Nem tudom mit kepzel magarol,hogy ide jon hoz nekem csokit es le van tudva az egesz??? A tobbit inkabb nem is irom le mi volt,mert mar most olyan ideges lettem ahogy irtam le fele....


Szoval nem tudom,hogy csak velem fordult mar elo ilyen helyzet vagy masokkal is? De azt a napot nehez lesz kihevernem....



#utálat #ezt az eletet
2013. márc. 11. 09:44
 1/4 AccountManagerkovács ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy alapvetően mi a baj a gyerekkel. Annyit írsz, hogy egy éve nem beszéltetek és nem vagy rá kíváncsi. Megbántott? Átvert? Mert a szövegedből nem derül ki, hogy miért nem szereted és így nehéz megmondani, hogy voltunk-e már hasonló helyzetben.
2013. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Le akrtam irni csak mar nem volt kedvem az egesz tortenetet le irni,..

Igen voltak olyan dolgok amivel meg bantot,egyes helyzetekbe csak azert beszelgetett velem,mert latta,hogy a baratja nyomul ram beszelgetunk minden es nem akarta,hogy vele legyek,aztan amikor mar nem beszeltem a baratjaval akkor szepen le lepet es nem is beszeltunk...

Sose biztam benne,mert tudtam,hogy milyen..

2013. márc. 12. 14:40
 3/4 AccountManagerkovács ***** válasza:
Ez nagyon fura... Sajnos (?) velem még nem fordult elő ilyen, nem tudok hasznos tanácsot adni...
2013. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
^-^
2013. márc. 13. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!