Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akikkel elofordult mar ilyen...

Akikkel elofordult mar ilyen erzes/helyzet, ti mit csinaltatok? Hogy oldottatok meg vagy kihez fordultatok?

Figyelt kérdés

Mostanaban eleg önbizalmat vagyok,zarkozott,egyes helyzetekben ugy erzem,mint ha nem is en lennek,nem tudom elengedni magam ha masokkal beszelek nem erzem magam oszintenek,az erzeseimet sem tudom ki mutatni ahogy masok,mert azt hiszem,hogy ha allandoan nyavognak,hogy rossz kedvem van nem jol erzem magam akkor lehet azt hinnek,hogy ''csak egy nyavogos hulye vagyok'' Ezert is inkabb nem beszelek senkinek a problemaimrol hanem csak elterelem a figyelmem vmi massal....Neha nem vagyok elegedet magammal,buntudatom van vmikor,nem tetszik az amit a tukorben latok..igaz nem vagyok egy ronda lany de valahogy meg se vagyok elegedett magammal...

Hianyoznak a regi barataim is,mert velek mindig oszinten beszelgettem es sok mindent csinaltunk amit itt nem tudok velek...



2013. febr. 6. 18:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezek az erzesek kb 2 honapja jottek elo bennem,azota miota uj suliba jarok...
2013. febr. 6. 18:23
 2/4 anonim ***** válasza:
A végén egyértelműen kiderül,h mi a gond. Nem tudsz kivel beszélgetni,kiadni a problémáidat így csak magadat "rágod". Próbálj meg nyitni az új közösség felé,biztosan van közöttük olyan,akivel jól kijössz majd.Ne félj tőlük!
2013. febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az a baj,hogy felek meg ilyesmi hanem,hogy nem bizok bennek es ezert nem is nagyon beszelek velek ilyen dolgok rol..... Koszonom a valaszt!!:)
2013. febr. 9. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz,hogy aztán nehogy érzelmileg elsivárosodj!
2013. márc. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!