Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van valakinek/ használja...

Van valakinek/ használja valaki a genkapocs nevü programot? Szükségem lenne egy kis segotsegre vele kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Ugye be lehet allitani hogy az adott szemely oseit vagy leszarmazottjait mutassa? A leirasban azt megkaptam h ezt meglehet csinalni csak azt nem tudom hogy hogyan. En az en oseimet szeretnem belerakni de nem kapom h azt hogyan kell megcsinalni. Segitene valaki kerem szepen...
2013. márc. 27. 19:08
 1/7 ettro válasza:

Ezt már írtam egy másik kérdéshez. Ha azt is te tetted fel, akkor kétszer kapsz választ rá :)


Az ősfát egy kicsit komplikált megcsinálni a Génkapoccsal, de nekem is ez a kedvenc programom.

Én úgy csinálom, hogy a már elkészült hagyományos családfánál rákattintok a saját nevemre. Ekkor a jobb felső sarokban a kis ablakban kiírja, hogy X Y ősei.

Na erre kattints rá, és akkor jelenik meg az ősfa.

Ezután már tudod szerkeszteni. És mentsd el külön. Pl.: ősfa néven.

De azt tudnod kell, ha később újból megnyitod, egyből nem az ősfát fogod látni, hanem a hagyományos családfát, és akkor ugyanazt kell követned amit az előbb leírtam.

2013. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen a másik kérdést is én tettem fel. Köszönöm szépen a válaszodat! Megcsináltam úgy ahogy mondtad csak a testvéreimet nem tudom beleirni. Az egyáltalán lehetséges? S ha igen akkor hogy kell megcsinálni?
2013. márc. 30. 12:04
 3/7 ettro válasza:
Abban az esetben ha ősfát csinálsz, csak egy valakinek az őseit tudod megjeleníteni. Végül is, mindenkinek lehet csinálni egy külön ősfát. Most megnéztem, tényleg nem engedi a progi. :/
2013. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem tudsz valami hasonlo programot ahol lehet? Es olyan hogy ne én kelljen megrajzoljam a családfát hanem ugy mint ez rajzolja meg?
2013. márc. 30. 12:12
 5/7 ettro válasza:

Nézd át ezt:

[link]

Itt van rengeteg program, de mind más miatt lehet jó

Az összeset én sem ismerem. :)


A génkapocs nekem sem tökéletes, de nekem eddig ez volt a legjobb program. :)

2013. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2013. márc. 30. 12:16
 7/7 ettro válasza:
Szívesen. :)
2013. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!