Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek miért...

Lányok! Szerintetek miért tartják furcsának a lányok, hogy szívesen járok színházba?

Figyelt kérdés

Ha megemlítem egy lánynak hogy mehetnénk színházba olyan furán néz rám mintha most látott volna először...Ennyire utálják a "mai" lányok a színházat,


amúgy 29F vagyok.


2009. szept. 20. 22:03
 1/6 anonim válasza:
88%
Valójában nem tudják milyen érdekes is lehet, mert nincsenek hozzászokva. Nem divat a fiatalok körében a szinház. A net világa, dvd, és mozi eléggé háttérbe szoritotta a szinház világát.
2009. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nagyon szeretem a színházakat, igaz elég ritkán van lehetőségem eljutni oda, de imádom! Sokkal értékesebb, mint egy mozi. A hangulata, minden sokkal jobb, csak ajánlani tudom. :)


16/L

2009. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék ha egy pasi színházba hívna, pedig szerintem nem vagyok egy világ csodája. Szeretek én bulizni is, de a színházat is szeretem.

22/L

2009. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 16L felőlem elmehetünk színházba de mivel 29F vagyok ezért korban nem illünk össze...sajnos viszont 22L -től kérdezném, hogy milyen jellegű darabok érdekelnének? Tudom nem társkereső oldal ez ...
2009. szept. 20. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon imádom a színházat, legszívesebben minden nap színházba járnék, elképesztő, milyen varázslatos.

16/L

2009. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok a 22/L, én az a típus vagyok, aki mindent szívesen megnéz, aztán vagy tetszik, vagy nem, de ami nem tetszik, azt se bánom sose hogy láttam. Én ugyan úgy elmegyek Shakespeare darabra, mint ahogy elmegyek a Valahol Európában-ra, vagy akár a Carmina Buranara, szóval velem gyakorlatilag bármit lehet nézni :)
2009. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!