Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom? Hogy...

Mit kéne csinálnom? Hogy tudnék feloldódni és önmagamat adni alkohol, nyugtatók nélkül

Figyelt kérdés
Az orvos az idegesség és szorongás maitt felírta a leggyengébb nyugtatót de nem akarok addig elmenni hogy nyugdtató kelljen szednem.. nem olyan vészes a helyzet csak azért jó lenne valaki mert minden nap el kell viselnem a suliba hogy (semmi rossz nincs) de akkor is mindig azt nézem mások néznek-e meg mit gondolhatnak rólam meg zavar ha sokan néznek, nem találom velük a közös témát így egyszerűen nem tudom jól érezni magam meg még csak feloldódni se így minden érzést kb elfolytok és nem tudom önmagamat adni:/ valami ötlet?

2013. ápr. 22. 16:01
 1/1 anonim válasza:
Mindenkiben van némi gátlás de vagy nem mutatja ki vagy sosem volt olyan erôs az adott személynek. Nem tudom hány éves vagy he ha még a tinédzser korban vagy akkor majd kinövöd/ráérzel lassan a dologra hogy nem is úgy van ahogy érzel hogy pl. mindig téged néznek. Szerintem segítene ha többet lennél közösségbe és ismerkednél de ezt gondolom te is tudod. Minden kezdet nehéz de csak így tudsz majd fejlôdni és halványulni fognak ezek a zavaró dolgok amit érzel. Csak egy kis bátorítás kell és fel a fejjel! :)
2014. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!