Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ilyen unalmas...

Ti mit csináltok ilyen unalmas vasárnap estéken?

Figyelt kérdés
délután dolgoztam most itthon ülök, az idő nem olyan nagy szám, az ismerőseim nem érnek rá. Minden zárva fogalmam sincs mit kezdjek magammal megöl az unalom...tippek?
2013. ápr. 28. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Az idő nem nagy szám? Nagyon jó idő van! Sötétedés előtt elmehettél volna sétálni, biciklizni... Így marad a GYK vagy a tévé, esetleg egy jó könyv.
2013. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én csináltam az imént káposztás tésztát. Jól belaktam. Kicsit várok míg lemegy, aztán megyek kocogni.
2013. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én külföldön élek jó ha 15 fok van. Igaz még nincs sötét de ez nem sétálgatós idő legalábbis nekem nem esik jól
2013. ápr. 28. 20:39
 4/11 A kérdező kommentje:
egy koleszban lakom akiket ismerek vagy tanulnak vagy nincsenek itthon én meg kezdek megbolondulni bezárva ebbe a pici szobába
2013. ápr. 28. 20:39
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem tartozik a kérdéshez, de kíváncsivá tettél. Hol vagy?
2013. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

Nálunk is kb. 16 fok van, és borús sajna.


Mi reggel elmentünk, vettünk friss pékárút, megreggeliztünk itthon egy film mellé, később playstation-ön játszottunk közösen, meglátogattuk a párom szüleit egy órácskára, megittunk ott egy kávét, ettünk egy kis sütit, most estefele főzőcskéztünk, megvacsoráztunk bort kortyolgatva, most pedig megint film következik és a maradék bor elfogyasztása, aztán szunya :)

2013. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézz filmet, olvass, hallgass zenét.

Én azért örülnék, ha most "unatkozhatnék".:D

2013. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Nemreg vacsoraztunk a ferjemmel, most meccset nez, aztan megprobalom ravenni, hogy menjunk le a tengerpartra setalni egy kicsit :)
2013. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát "így könnyű" akinek ott van a párja. Az enyém otthon ül és ír vmi házidogát még zavarni is alig szabad :D
2013. ápr. 28. 20:49
 10/11 SzilKa ***** válasza:
En is kulfoldon vagyok egyedul, itt is minden zarva van vasarnaponkent, igy ilyenkor, ha az ido is vacak (ket napja 6 fok van esovel), akkor filmeket nezek, olvasok, na meg ki se kelek az agybol. Remekul tudok regeneralodni :)
2013. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!