Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írjak még egyszer a lánynak...

Írjak még egyszer a lánynak vagy ne?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt egyszer beszédbe elegyedtem egy velem egykorú lánnyal egy kávézóban, nagyon jóban lettünk, végig vihogtunk, beszélgettünk, szerintem tényleg összebarátkoztunk. Rögtön bejelölt facebookon, kommentelgetett az összes képem alá, stb (én is az övéi alá), aztán írtam neki egy üzenetet, hogy találkozhatnánk/beszélhetnénk, ha van kedve, láttam, hogy látta (mert a fecbook kiírja, ha elolvasnak egy üzenetet), de nem válaszolt. Aztán teljesen eltűnt facebookról, mintha törölte volna magát vagy engem az ismerősök közül, aztán most megint látom, hogy fent van... írjak neki még egyet? lehet, hogy csak elfelejtett válaszolni? vagy az béna, ha ezek után írnék még egyszer?

16/L



2013. ápr. 29. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mit értesz azon, hogy. "eltűnt facebookról, mintha törölte volna magát vagy engem az ismerősök közül, aztán most megint látom, hogy fent van.."

Ha törölte volna magát, akkor most nem lenne az ismerőseid között, ha téged törölt volna, akkor sem.

Ha kerested és nem találtad, akkor annakl z lehet a magyarázata, hogy felfüggesztette a fiókját. Ennek számos oka lehet, betegség, külföld, ahol nincs net, vagy csak egyszerűen besokallt a facétől.

Írj neki, tégy úgy, mint aki annak idején nem írt semmit.

2013. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, a "törölte magát"-ot úgy értettem, hogy nem találtam meg, hiába kerestem rá, szóval igen, igazad van, felfüggsztette a fiókját...

Szóval írjak neki? És akkor ne is utaljak az előző levelemre? Ha erre sem reagál, akkor viszont tényleg álljak le, ugye?...

2013. ápr. 29. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!