Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki az, akit érdekelenek az...

Ki az, akit érdekelenek az animék, mangák, cosplay, satöbbi?

Figyelt kérdés

Illetve ki jár conokra? Nyáron ki megy? Ha valakit érdeklnek az ilyenek, várom mindenki válaszát :D Vagy pedig lehet privit is írni.

És még annyi lenne.. tudnátok nekem jó mangákat ajánlalni?


2013. máj. 20. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán szeretem a conokat , túl sok a befordult nézetű ember . Akkor érné meg az egész ha tényleg mindenki a kedvenc kariának öltözne be . De kb a cpzk 80% narutós . Multkor megkérdeztünk egy gyereket miért szereti , az volt a válasz rá : " Mert a legjobb anime és csak ezt nézem "


Ő dolguk , de így semmi értelme az egésznek , ráadásul már tavaly is nagyon gyenge volt a PS3 fighterek mezőnye ..

2013. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen.. Nem is azért, de sok bunkóval volt szerencsém is, és ezt most azért írtam ki, mert amúgyis érdekelne mindenkinek a véleménye erről az egészről. Sokak amúgy magát ezt az egész cosplay ügyet semmire se tartják, csak 'divatfosnak'. Már pedig az én szememben az a semmirekellő, aki felvesz egy parókát, és kész, annyi.. és az ilyeneket találják meg a fotósok, hogy úristen van rajta egy 20.000 ft-os paróka.. és egyesek azért járnak el conra, illetve hasonló rendevzényekre, hogy fotósorozatot csináljanak róluk, és feldobják minden létező oldalra, aztán elhitetjék a néppel, hogy mekkora menő, hogy megtalálta egy igen profi fotós, profi géppel (ennyi tévhitben élő embert). Az igényes cp-ekről meg csinálnak kb. 5 fotót.. külömben is számtalan példát láttam rá, szóval most nekem lehet ugrani..

De mondjuk -szerintem- ennek az egész cuccnak valami pozitívja is van, de vannak akik ezt tönkreteszik.. Pl. egyszer álltam asszem vagy mangáért, vagy kitűzőért a sorba.. előttem voltak ketten-és tegyük hozzá, az ilyen dolgoknál mindig nagy a 'harc'-. Erre beáll elém két csaj, úgy, hogy felis löknek.. Ezért is írtam ezt az egészet az elején, hogy vannak abnormális, bunkó emberek is. Meg elég sok goth- pastel goth megy el, de azt nem tudom minek.. azért, hogy ott feszítesenek az egész terültet elfoglaló szoknyájukkal, hogy nem lehet tőlük rendesen elmenni és a 30 cmes magassarkúba? oo' ennek se látom sok értelmét, és nem azért, de ha jóformán sok mindent nem csinálnok ott az állandó összevissza járkáláson kívűl.. mert mondjuk én ezt vettem észre, hogy ezen a conon az ilyen goth stílust képviselő emberek nem tudnak mit kezdeni magukkal.. max. van 2-3 ékszerboltos, és ott vásárolnak egy két dolgot, de az a cucc konkrétán anime-manga fanoknak van kitalálva, nem hiába több a manga-dvd-mondo-akármilyen könyv árús, mint egy pl. pastel goth ékszerrel foglalkozó akármi, bár nem tudom, egyesek ezt minek is nevezik újabban.

Én tökre élvezem, de néhány ember tönkre akarja tenni mások jókedvét azzal, hogy valami iszonyat nagy bunkóságot (akarnak csinálni..) csinálnak. (mint említettem kilökik a sorból, ilyesmi, nekem attól rögtön elment az életkedvem, ugyanis nyílt utcán nem találkoztam még ilyennel, hogy állok a sorban, és jön egy idióta, és kilöki a sorból..).

2013. máj. 21. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
én Debrecenbe szoktam oszakéra menni, persze ez nem akkora mint egy budapesti con, multkoriban vettem egy szalmakalapot, nem cosplayeltem csak megvettem és hordtam ott mert tetszett, szerintem jó volt, nem voltak bunkó emberek, jó fej volt mindenki, a cosplayek is egész jók voltak, az animék amiket nézek a bleach, naruto, one piece, meg most az attack on titan, sőt én magam is csinálni fogok animét :)
2013. máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dorka1985 válasza:

A titokzatos mennyasszony , Lovely Complex,Naruto,Bleach,

Inazuma elven

2013. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én eljárok rájuk szívesen :) Nyáron is megyek, ha ráérek ^^

ezenkívül a conok nem csak az animéseknek vannak, hanem minden fantasy, game, sci-fi és egyedi hobbijú emberkének is... szerintem a con lényege pont az, hogy egy csomó mindent kipróbálhatsz, ha goth ruhában akarsz feszíteni, azt is megteheted, ha cosplayelni akarsz, még ha csak egy szál parókával is, hát rajta... nem kéne emiatt embereket elítélni :// a bunkóság persze bunkóség marad, azzal egyetértek Oo

mangaajánlásban béna vagyok, de a Ludwig Kakumeit imádtam :)

2013. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!