Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Örököltem a nagybácsimtól egy...

Örököltem a nagybácsimtól egy táskára való bélyeget. Tudom, hogy elég sok pénzt ölt a gyűjtésbe. Én nem értek a dologhoz, de kiváncs vagyok, hogy mit is kaptam? Hol tudnék a dolognak utána nézni úgy, hogy ne vágjon át senki?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress valami egyesületet, vidd be a gyűjteményt h értékeljék fel
2013. máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Javaslom a Magyar Bélyeg Szövetséget. Mi is most keressük fel őket, van a honlapon telefonszám. Mi elvittük amúgy egy helyre a bélyegeinket, 2000Ft-ot akartak adni... Tudjuk, hogy többet ér, neten nézegettük, és csak egy bélyeg az albumból 4000Ft. Szóval ilyen helyre, amik eladnak, felvásárolnak, csak óvatosan. A Bélyeg Szövetség az tuti megmondja, mennyit ér valójában, és akkor megpróbálhatod eladni.
2013. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
,,Tudjuk, hogy többet ér, neten nézegettük, és csak egy bélyeg az albumból 4000Ft." Azért persze a katalógusárakkal vigyázni kell, annyiért általában közel sem lehet egy gyűjteményt eladni. Érdemes a katalógusárakat legalább hárommal elosztani. Sajnos. Ha meg nem is katalógusár volt ez a 4000 forint, csak egy eladó ennyiért hirdeti, akkor meg akár a negyede is lehet a tényleges vételár.
2021. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!