Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a történetem...

Mi a véleményetek a történetemről?

Figyelt kérdés

Történetünk főhőse, Aamu magányos, önmagába forduló, visszahúzódó lány volt. Nem voltak barátai, és még nem volt esélye megízlelni az első csók édes ízét sem, sőt! Még egyetlen egy fiú sem tetszett neki igazából. A kedves, ám csúnyácska lány élete viszont 180 fokos fordulatot vesz, mikor az édesanyja váratlanul bejelenti, költöznek. Új város, új iskola, és új Aamu. A lány megfogadja, hogy megváltozik külsőleg, s belsőleg is. S még nem is sejthette mi vár rá az új gimiben...

Szerelmi sokszögek, csalódás, keserűség, fájdalom, és mindent elsöprő érzések...

Az aranyos, szívdöglesztő srác és a vonzó, ám veszélyes rossz fiútól, egészen a kleptomániás, laza suhancig, és még sorolhatnánk...

Már csak az a kérdés, hogy hogyan is dönt főhősnőnk...



Bocsi a helyesírás hibákért, és a fogalmazásért, de ezt csak most hirtelen leírtam ide, hogy mit is gondoltok a történetről, mert igazából szép és igényes fogalmazásom van.

És ez egy anime jellegű sztori lenne :)


2013. jún. 21. 06:54
 1/4 Norandi ***** válasza:
Szerintem aranyos történet, bár ez elég kevés, amit ide leírtál. Mennyi van megírva eddig?
2013. jún. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 fejezet vázlata már készen van, és már a blogot is csinosítgatom, ahová felszeretném majd tenni :)
2013. jún. 21. 08:11
 3/4 Norandi ***** válasza:
Ha gondolod, megadom az email címem, küldd el, ha lesz belőle készen. Szívesen elolvasom, és elmondom a véleményem. :)
2013. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké :) Ha kész lesz akkor átlinkelem majd az oldalt :D
2013. jún. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!