Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemény a történetemről? (Blog)

Vélemény a történetemről? (Blog)

Figyelt kérdés

Egy kérdésemben már kiírtam az első fejezetét a regénynek, most blogban vezetem. Sima tiniregénynek indul, majd megjelenik a szerelem, a fantasy és a kaland.

Remélem, tetszeni fog. Ha érdekel, látogass el a [link] -ra. Köszi előre is! :)

(VAGY kövess az Imagine oldalon: [link]

Szép napot mindenkinek!:)


2012. jan. 31. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel. Szép kis önreklám.
2012. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Nem rád voltam kíváncsi. -.-""
2012. jan. 31. 12:22
 3/14 slora ***** válasza:
Csak egy kérdésem lenne mert ezt nem értettem az első fejezetedben:a lány a bárból az ablakon át néz a havas Londonra?Csak mert ez nekem nem volt egyértelmű.Egyébként nagyon tetszik :)
2012. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egy kávézóból :)
2012. jan. 31. 16:56
 5/14 vviri ***** válasza:
Szerintem jo majd meg lesz folytatasa
2012. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

szerintem unalmas, és túl egyszerű mi fog történni. ezt most csak így egy fejezet elolvasása után mondom. ahhoz hogy rendszeres olvasóid legyenek érdekesebbnek kéne lennie.

és mielőtt beszólsz: ezt tapasztalatból mondom.

2012. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Drága utolsó: bocs, hogy nem úgy kezdtem rögtön a történetet, hogy Edward beleharap Bellácska nyakába... Nyilván én sem akarok a semmiről írni, de a közepébe sem belevágni az elején. Úgyhogy kösz a véleményt, oszd a észt máshol, pápá. :)
2012. febr. 15. 14:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés: miért osztasz ki mindenkit, kedves kérdező? Most itt az utolsó válaszolóra értem. A kérdésed ez volt: "Vélemény a történetemről?" És ő válaszolt rá... Ez a véleménye, ezt kérted. Úgyhogy ne "oszd az észt máshol"-ozzál itt a 9 éves agyaddal, oké? :)


Az írásod pedig nem rossz, de nem is a legjobb. Össze van csapva az egész, és néhol elég értelmetlenné válik a történet menete. De ezen lehet javítani, ha írás közben odafigyelsz arra, amit írsz. És folytasd tovább, ne hagyd abba! Fő a céltudatosság, és az akarat, e nélkül semmire sem mész az írásoddal.

2012. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

En most olvastam el a torteneted.

Nekem az nem tetszik benne, hogy neha tul reszletesen leirsz egy-egy cselekvest. Pl.: bemegyek, leveszem a kabatom, sapkam, salam, taskam, felakasztom,,bemegyek, leulok, meg mindig megemliteni a Bob Marley- s taskat. Meg nehol talaltam benne helyesirasi hibat.

DE amugy nem rossz, kivancsi lennek ra, mi tortent ezek utan.

2012. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Jó kis sztori, jöhet a folyti :D
2012. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!