Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Srácok! Dunaújvárosban merre...

Srácok! Dunaújvárosban merre jártok el a haverokkal szórakozni? Milyen jó helyek vannak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a normális válaszokat! :))

2013. aug. 13. 20:14
 1/3 anonim válasza:
Hát ... piactér mellett vannak a diszkók :D pl...Kaptár, Dunafitt, BORABORA stb... oda nézzetek be :D
2013. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kaptár egy diákkocsma, nem olyan vészes mondjuk ahogy hallottam. Dunafitt egy drogtanya. a fele társaság be van tépve, több a veszély. :/
2013. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

előző vagyok!

MMKba van táncoktatás, filmklubb és egyéb ilyenek, az ilyen hobbiközpont szerintem :) csarnokba szokott lenni néha néha valami meccs, főleg kézi. jégcsarnokba van jégkorong, most kezdődik az idény, és elég jók a játékosaink:) szintén a jégcsarnokba szoktak járni fiatalok korizni, télen nagyon "menő" :D nyáron meg uszi:) ennyi:) esetleg van Campus, ahol van biliárd meg ezek:)

2013. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!